FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 31Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
07-12-16 17:06  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Świetnie wygląda.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
07-12-16 17:34  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Bardzo ładna waloryzacja. Chciałbym zobaczyć to na żywo.

p.s. jak i Ty będziesz w sklepie u Pana Rysia i nie dasz znać to się zdenerwuje...

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
08-12-16 02:49  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Adam: Podzial blach wyszedl Ci rewelacyjnie. Brakuje mi miedzywregow w szkielecie
kadluba.

Awatarek - widze wlasnie jakas tam zebra w paski Interu. Zastanawia mnie tylko
dlaczego nie MOTOR LUBAWA :-)

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
09-12-16 10:17  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Adam MS12 prawa burta jest ładnie rozrysowany w W18 na rozkładówce. Może rozważysz ewentualnie MS32 z 1944 jako opcję? Bardziej pasowałby do Essexów ;) Podglądam oczywiście, super wychodzi.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
09-12-16 11:33  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
siedem   

A dla mnie właśnie ten kamuflaż jest bombowy:)
I potwierdzam słowa Windusa, bardzo ładna waloryzacja.

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
09-12-16 14:48  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Fajnie, że się podoba muszę przyznać, że dość mocno się przykładam do przygotowania części do wycięcia, samo wypełnienie siatek burt zajęło 3 tygodnie, oczywiście pomiędzy bitwami z Vercynem i Jorzikiem :)

Tomek, wystarczy napisać i zobaczysz, a do Olsztyna strasznie mi nie po drodze :(
Między wręgów w szkielecie zatrzęsienia niema, ale utrudniałyby pracę podposzyciowcom, po przyklejeniu pokładu nabrał dobrej sztywności, z resztą nie jest to wcale taki gigant jak się wydaje na zdjęciach. Co do Motoru nigdy nie byłem kibicem.

Janusz ta rozkładówka jest lusterkiem, widać to po fotkach, nie rozumiem jak mogli zrobić taki błąd, choć przyznam, że odwzorowanie kształtów kamo mnie zadowoliło. Jeśli chodzi o 44r to musiałby nowy model zrobić, bo jest wiele różnic głównie opl, a to kamo własnie robi robote i model się zlewa dla oka jak w Californi.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
10-12-16 09:26  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Dla mnie tez te amerykańskie kamuflażem z wczesnych lat wojny są bardziej atrakcyjne niż późniejsze, a ta lekka waloryzacja bardzo mi się podoba. Adam trzymaj tak dalej. Jeśli mogę sobie pozwolić na taką małą sugestię to bym trochę zwiększył waloryzacje przy kluzach kotwicznych, tam zawsze się robiły zacieki. Ale już teraz wygląda to super.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
10-12-16 10:41  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

A ja wręcz przeciwnie; jak model na podstawce to musi być "z pod igły". Walorzyzacja na dioramki :-) hheee :-)
I masz tu autorze zagwozdkę :-)

A tak z innej beczki jeśli mogę w Twoim wątku; kiedyś robiłeś ruską deskę do prasowania, co z nią ??

Może by tak pomyśleć na tematem śmigłowcowce Kijew lub Moskwa ? Mógłbym to pisać w wątku 100 życzeń do ... ale jest sobota a ty fajne pomysły masz jak nie grasz :-)
pzdr

 
10-12-16 13:41  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Walorka przy kluzie była wieksza, ale dostałem ochrzan od jednego gościa, że będzie wyglądało jakby marynarze sobie wychodek tam zrobili :)
Dokker, jakbyś zobaczył Nagato w Przeciszowie to byś inaczej śpiewał :)
A pomysły właśnie przy graniu najlepsze, a jakie okręty, wszystkie chciałoby się zrobić.
Co do Lotniskowca, to nie zaglądam w tamten wątek, bo czego ja bym nie chciał rozrysowac, a poprzeczkę sobie coraz wyżej stawiam. Cały problem polega na tym, że przygotowanie wycinanki dla modelarzy trwa dłużej niż samo projektowanie.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
14-03-17 19:25  Odp: [R] USS "New mexico" BB-40 1:200 projekt własny.
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Witam

Ja tylko na chwilę. Dopieszczam poszycie dna i trafiłem na taki bajer:
https://images.discordapp.net/.eJwFwVsOxBAUANC9WIA3pZsRQZBpXeH2o5nM3uecL3nWRU7SEOc-Gct9J1iZboQVa6EVoF4lzr5pgptFxJjaXQZuJq3W3ghvjXDcuYNrJr2QVkmphHPCciMU40doz8CydpjQB4a83gzpQ-eo5PcHkIopcQ.1277GSuU7OkNMCWwlqJj9GcLr2k

Czy wiecie do czego to mogło służyć?

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 31Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024