FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
25-09-18 07:59  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Chyba coś nie tak zrobiłem. Chciałem zgłosić dwie relacje z galerią do usunięcia z powodu braku zdjęć i zamiast [R][G] wstawiłem przed tytułem [KOSZ]. I natychmiast znikły z mojego spisu, nie wiem gdzie się udały. Nie chciał bym by zajmowały miejsce gdzieś na forum. Chodzi o ORP Mewa i Cerkiew Piątkowa.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 
25-09-18 09:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

RomanC, Jeśli zamiast [R/G] wpisałeś [KOSZ] To taki wątek automatycznie został usunięty.

Konradusie, Co w sytuacji, jeśli do uzupełnienia jakiejś relacji mam tylko część fotek, bo restę gdzieś wcięło?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
25-09-18 09:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Chopin
> W zasadzie większość moich wątków trzeba wywalić do rupieciarni.

Są tam.

> Choć muszę się zastanowić czy przypadkiem nie wywalić ich całkiem.

Zastanawiaj się ;>

> choć wszystkie zdjęcia mam na dysku.

Tak, zastanawiaj się... każdego dnia będzie Cię to męczyć, aż przyjdzie taki, że siądziesz i poprawisz... Może tak być, no nie Chopin? ;>

-----------------------------------------------

@ABC

> proszę o zrobienie z tym porządku.
> nie mogę doprosić pomagiera komputerowego wstawienia galeri.

Zła wiadomość jest taka, że wszystkie Twoje galerie były oparte na wstaw.org
Dobra wiadomość jest taka, że przeniesione do Rupieciarni będą spokojnie czekać na Twojego pomagiera. Ostatecznie możesz zaznaczyć je do usunięcia (zmień temat na [KOSZ]), ale chyba szkoda :>

-----------------------------------------------

@RomanC

>Chyba coś nie tak zrobiłem. Chciałem zgłosić dwie relacje z galerią do usunięcia z
> powodu braku zdjęć i zamiast [R][G] wstawiłem przed tytułem [KOSZ].
> I natychmiast znikły z mojego spisu, nie wiem gdzie się udały.

Nie zrobiłeś wcale źle. Powiem więcej, oszczędziłeś mi trochę pracy z wyszukiwaniem i przenoszeniem do Rupieciarni. Te galerie znikły z Twojego spisu, ponieważ usunąłeś im znaczniki [G], [R], [R/G]. Są łatwe do wyłapania i usunięcia, wystarczy w wyszukiwarkę tematów na Forum wpisać [KOSZ]:
http://www.konradus.com/forum/list.php?f=1&filtr=0&wyd=0&search=%5Bkosz%5D

Ci, którzy nie mieli jeszcze "weryfikacji", a są kategorycznie zdecydowani na usunięcie wątku, mogą właśnie tak, jeszcze przed przesunięciem do Rupieciarni, go zaznaczać. Niezdecydowani, oczywiście donoszą na samych siebie tutaj.

pozdr,
k

 
25-09-18 09:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@LuZaK

> RomanC, Jeśli zamiast [R/G] wpisałeś [KOSZ] To taki wątek automatycznie został usunięty.

Nie. Nie został usunięty, tylko zaznaczony i wyleciał ze spisów prywatnych. Patrz mój post wyżej.

> Co w sytuacji, jeśli do uzupełnienia jakiejś relacji mam tylko część fotek, bo restę gdzieś wcięło?

Moim zdaniem, sam decydujesz co z nią dalej - widzę dwa scenariusze:
1. Jeśli relacja pomimo utraty części fotek przedstawia jakąś wartość dla innych, to zostawmy - dopisz w temacie na końcu jeszcze jeden znacznik np. [nie przenosić do Rupieciarni], popraw też źle działające linki w postach, tam gdzie uzupełnić się fotek nie da - wykasuj je.
2. jeśli uznasz, że jednak relacja bez części fotek jest bezwartościowa, a nie ma szans na uzupełnienie, to temat [KOSZ]

pozdr,
k

 
25-09-18 17:05  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To ja na siebie doniosę. Relację/galerie poprawię, ale z braku czasu nie jestem w stanie określić przedziału czasowego.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
25-09-18 17:17  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Łosiu

Nic strasznego u Ciebie się nie dzieje. Sprawdziłem i masz tylko jedną zupełnie "ślepą" galerię i tę przeniosłem właśnie przed chwilą do Rupieciarni. W relacjach/galeriach masz małe ubytki, więc nie są one bez wartości nawet w takim stanie - nie przenoszę ich, niech będą dostępne. Znajdziesz czas, to poprawisz. Nigdzie się nie śpieszymy :>

pozdr,
k

 
25-09-18 20:36  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Panie Szefie, ja bez żadnego trybu... ;-)

...chociaż, no mam odrobinę do uzupełnienia i zrobię to przy nadarzającej się okazji.

A wracając do tego trybu, chciałbym nawiązać do obrazków jakie pojawiły się w pierwszym poście i wstawić swoje (zdjęcia) malowane tą samą ręką. :-)










Niesamowicie mi się podoba, styl tego artysty.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
25-09-18 21:23  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ceva napisał:

> ...chociaż, no mam odrobinę do uzupełnienia i zrobię to przy nadarzającej się okazji.

Fajnie :>

> Niesamowicie mi się podoba, styl tego artysty.

To widzisz, obaj lubimy Barykina :> Gość przełamał skutecznie amerykański monopol na pin-upy. Ale lepiej żeby nie zobaczył jak oszpeciłem jego grafiki dziwnymi napisami ;>

pozdr,
k

P.S.: fajna puszka

k.

 
26-09-18 08:51  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

UPRZEJMIE DONOSZĘ iż niejaki Rodrus ma wszystkie swoje relacje i galerie pozbawione zdjęć. Tak więc UPRZEJMIE PROSZĘ o ukaranie delikwenta przeniesieniem jego "zasobów" do rupieciarni :)))))

Pozdrawiam ŻYCZLIWY :))))

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
26-09-18 10:56  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Grzecho_W 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Galeria już poprawiona.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 10Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024