FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
24-09-18 17:43  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

@Adam Cook - bomb
Widziałem, że poprawiasz :) Dzięki!

@Ryszard
Zaznaczyłem Ci tylko jedną "dla zasady", bo wiedziałem, że będziesz poprawiał :) Dzięki.

@LuZaK
Dziękuję. To też Ci jedną zaznaczę "dla zasady", ale reszty nie będę specjalnie sprawdzał, bo wierzę w powodzenie Twojego działania :)

O zakończonych pracach porządkowych informujcie mnie w stosownym wątku w Rupieciarni RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji przeznaczonym na zgłoszenia - to zakończy sprawę, wątki z Rupieciarni wrócą na Forum, a Wam znikną czerwone znaczniki pod avatarami.


pozdr,
k

 
24-09-18 18:58  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

Witaj Konradusie!
Galerie latarni morskich poprawione :-) relacje "w toku" można usunąć.

--

Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska

Fw-190F, Hien,MiG-21MF, Trident II, Zero, PZL-50A, Saturn V, Jak-1000
671 RTM, USS Sturgeon, 670, ORP "Orzeł" III, 971 B, 971 M, USS North Dakota
Schleswig- Holstein 406mm, Wrocław Ratusz, Inowłódz
Hetzer

"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

 
24-09-18 19:06  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Satrapo diękuję za informację. Jednak korzystanie z Fotosika opłaciło się. :-)

--

Post zmieniony (24-09-18 19:07)

 
24-09-18 19:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Takie pytanie: to co jest w photobuckecie, widać czy nie? Bo ponoć po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek widać (patent Astry)?

--
Sven

HMS Ark Royal

 
24-09-18 19:26  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Konrad, turbomega szacun, że po tylu latach jeszcze Ci się chce! ale dzięki Tobie to anachroniczne forum jeszcze działa i niech to trwa! Wybacz, że nikogo z Kolegów tym razem nie pod......kabluję ale daję słowo, że przejrzę swoje tematy pod kątem autodenuncjacji. Ku Chwale Kartonu!
Zdrów!

--
GG 6801515

 
24-09-18 19:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> Majkel 91
> Galerie latarni morskich poprawione :-) relacje "w toku" można usunąć.

Dziękuję. Już masz zdjęte znaczniki, a galerie są na Forum.

> Sven

> Takie pytanie: to co jest w photobuckecie, widać czy nie?

W kwestii photobucketa na naszym forum - coś tam w ogóle widać, są miniatury więc ja osobiście nie traktuję ich jako "zupełnie ślepe", fotkę też można otworzyć, ale oczywiście "z bólem" i niekomfortowo..

> Bo ponoć po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek widać (patent Astry)?

Nic mi o tym nie wiadomo. Chętnie się dowiem więcej, ale może nie w tym wątku? Nie rozdrabniajmy się, proszę ;) Napisz mi maila, proszę, co wiesz o tych wtyczkach.

Sven, a gdzie donos?! Prosiłem przecież... ;>

Cytat z pierwszego wpisu:
Jeśli ktoś tu będzie chciał coś dopisać, jakieś przemyślenia egzstencjalne, filozoficzne itp czy jakieś dobre rady, pomysły czy inne super sposoby na zażeganie problemu zdjęciowego na forum, to bardzo proszę i zapraszam - warunkiem takiego wpisu niech jednak będzie mały donosik na przynajmniej jedną "ślepą" galerię :>

pozdr,
k

--

 
24-09-18 19:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

> Jaroslav

> daję słowo, że przejrzę swoje tematy pod kątem autodenuncjacji.

U Ciebie jest całkiem dobra sytuacja, a jeśli już, to tylko coś do uzupełnienia w [Mikrorelacja] Skrzynie WP.

:)

Chciałbym jednak żeby pojawiały się tu donosy na kolegów ;>
...bo nie wyłapiemy błędów u tych, którzy długo na forum nie zaglądali / nie czytają / przestali się interesować / mają w nosie / etc.

pozdr,
k

 
24-09-18 20:09  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Konrad,dzięki za uwagę, nie zaglądałem tam od dawna ale posprzątam swój bajzel ;)

--

Post zmieniony (24-09-18 22:13)

 
24-09-18 20:25  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To chciałem się poddać samokrytyce i zgłosić do raportu. W zasadzie większość moich wątków trzeba wywalić do rupieciarni. Choć muszę się zastanowić czy przypadkiem nie wywalić ich całkiem. Na razie nie znosi się bym miał czas na kolejne "przemeblowanie", choć wszystkie zdjęcia mam na dysku. Do tego nie mam pomysłu na hosting. Tym bardziej, że raz już to wszystko przewalałem :-/

A Tu kolejni kandydaci, którzy umknęli organom ścigania ;-)

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=138442&t=138442&filtr=0&page=1

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=151117&t=151117&filtr=0&page=1

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (24-09-18 20:36)

 
25-09-18 05:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Mam tu ślepe galerie i niestety w takim układzie to proszę o zrobienie z tym porządku. Bo niestety nie poprawie gdyż sam nawet nie wstawiałem. Póki co to do nowych modeli się nie mogę doprosić pomagiera komputerowego wstawienia galeri. Tak że trudno , jak to wisi i zawala to wiadomo.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 10Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024