Warning: Division by zero in /home/konradus/domains/konradus.com/public_html/forum/read.php on line 218

Warning: Division by zero in /home/konradus/domains/konradus.com/public_html/forum/read.php on line 223

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konradus/domains/konradus.com/public_html/forum/read.php:218) in /home/konradus/domains/konradus.com/public_html/forum/read.php on line 354

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/konradus/domains/konradus.com/public_html/forum/read.php:218) in /home/konradus/domains/konradus.com/public_html/forum/read.php on line 362
WWW.KONRADUS.COM - FORUM MODELARZY KARTONOWYCH - [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
           

FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
24-09-18 13:51  [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Czołem!

Pewnie zauważyliście, że w wielu wątkach, pod facjatami/avatarkami/nickami, tam gdzie widnieje informacja o zasobach galeriowo-relacyjnych delikwenta, pojawiła się również informacja o materiałach do poprawienia. Oczywiście chodzi o wątki, w których nie wyświetlają się już zdjęcia. Jest ich dużo. Liczę na to, że takie wątki będą wyłapywane przez Moderatorów i przenoszone do Rupieciarni - bo właśnie tam, w tym dziale, który na liście działów jest dostępny niziutko, na samym jej końcu, te wątki będą magazynowane w oczekiwaniu na to, że zostaną przez ich Autorów poprawione. Jeśli zostaną poprawione, to zostaną przywrócone na stare miejsce, na Forum. Jeśli ktoś nie będzie miał szans na poprawki albo chęci, to jeśli oznaczy temat wątku jako [KOSZ] - wątek zostanie usunięty ostatecznie i nie będzie już tam wisiał. Informacje, o których wcześniej pisałem, widoczne pod nickami po lewej stronie ekranu, jasno wskazują na to, kto co ma do poprawienia (lub skasowania) - automat zlicza, oprócz galerii i relacji, również "zasoby" przeniesione do Rupieciarni. Stosowne opisy procedury porządkowej są dostępne w profilach i w nagłówku działu Rupieciarnia. To w skrócie tyle tytułem informacji, a teraz przechodzę do sprawy najważniejszej.Moderatorzy nie będą w stanie wyłapać wszystkich galerii/relacji, w których nie wyświetlają się fotki. Wiem coś o tym, ponieważ wczoraj po uruchomieniu wyżej opisanych mechanizmów, udało mi się przez parę godzin znaleźć i przenieść blisko 300 bezwartościowych galerii/relacji. A to dopiero początek, skala problemu jest duża. I tu prośba do wszystkich - jeśli zauważycie taki wątek na Forum, to proszę link do niego wpisać tu, w tym wątku. My (moderatorzy) go sobie wtedy przeniesiemy i nie będzie już wisiał na Forum jako materiał bez wartości, nie będzie denerwował poszukujących informacji oraz będzie zaznaczony wyraźnie jako materiał do poprawy lub skasowania.

Czyli... Donosimy w tym wątku na Kolegów. W słusznej sprawie! :> Nie obrażą sie, a jeśli nawet to co z tego? ;> Możemy również donieść na siebie samych. Robimy przysługę innym, pomagamy uporządkować nasze stare, zapleśniałe, anachroniczne forum (spodobało mi się to określenie, gdzieś przeczytałem taką opinię o czarnym forumie - święta prawda! ;> ).

Może ktoś powie, że to nie ma sensu - i będzie miał na pewno rację ;> Inny powie, że to ma sens, doniesie na kolegę, sam poprawi swoje fotki - też będzie miał rację i na takie działania liczę :>Jeśli ktoś tu będzie chciał coś dopisać, jakieś przemyślenia egzstencjalne, filozoficzne itp czy jakieś dobre rady, pomysły czy inne super sposoby na zażeganie problemu zdjęciowego na forum, to bardzo proszę i zapraszam - warunkiem takiego wpisu niech jednak będzie mały donosik na przynajmniej jedną "ślepą" galerię :> Uprzedzam też, że jeśli poruszy temat możliwości zaistnienia naszego hostingu forumowego, proponując czy pytając o szanse na to, to odpowiedzi się nie doczeka, ponieważ ja takiego hostingu nie uruchomię.

"Między nami", to ja się cieszę, że przez ostatnich parę lat istniała w tym zakresie dywersyfikacja, tzn. ten miał zdjęcia na takim serwisie, tamci na innych. Cieszę się, że wszyscy nie mieli fotek np. na wstaw.org ;> bo budę trzeba by było już zamknąć, przecież trzymać jej dla samego Nieustającego Konkursu (z całym szacunkiem, bo to bardzo ciekawa sprawa) nie byłoby chyba sensu ;>Nie mam takiego doświadczenia, żeby doradzać co robić, gdzie wstawiać zdjęcia teraz, jak żyć.. ;] Może google drive, może flickr - widziałem, ze niektórzy z powodzeniem to robią. Inni mają swój hosting, ale to przypadki jednostkowe. Inni jeszcze zmieniają miejsce na zdjęcia po jakiejś technicznej katastrofie, mają archiwum na dysku, zakładają konto gdzie indziej (licząc się z tym, że za rok może znowu to zrobią), poprawiają swoje galerie i mają sie dobrze - takie podejście jest chyba najzdrowsze i mnie się najbardziej podoba. Ale zaraz, można jeszcze inaczej - na spotkaniach klubowych np. na Geko, Waku, Piwku, Qwaku, Sjeście itd można zrzucić się na serwerek z przeznaczeniem na hosting foto - połączyć siły, pogadać, uzgodnić, przy kilkudziesięciu użytkownikach są to śmieszne pieniądze na łeb. Oczywiście kluczem do takich działań jest to żeby się chciało i żeby znalazł się ktoś lub ktosie, którzy to skoordynują, przeliczą, zrobią składkę i o to technicznie zadbają.To chyba już wszystko. Dalej nie smędzę i czekam na donosy :>

Dla przykładu sam tu teraz doniosę na Kolegę Moderatora:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=197094&t=197094&filtr=0&page=1

:)

pozdr,
k

P.S.: Aha, jeszcze jedno.. cała ta "akcja" powyżej opisana nie dotyczy galerii z projektu "50 lat MM" - to wydzielony obszar, który też oczywiście jest do uporządkowania, ale o tym pisałem kilka dni temu tu:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=351020&t=351020&filtr=0&page=1

k.

Post zmieniony (24-09-18 14:15)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 14:09  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
messer Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 13


 - 39

No to ja donoszę na samego siebie - przynajmniej połowa galerii/relacji wymaga poprawienia. Postaram się na bieżąco poprawić co się da.

--
http://www.messer.cba.pl

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 14:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

messer napisał:

> No to ja donoszę na samego siebie

Już przeniosłem, jesteś napiętnowany pod avatarkiem ;>

> przynajmniej połowa galerii/relacji wymaga poprawienia.

Nie jest tak źle...

> Postaram się na bieżąco poprawić co się da.

Dzięki :)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 14:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Czyżby o mnie zapomniano? A może nie mam nic do poprawiania. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 14:45  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

OSTOJA napisał:

> Czyżby o mnie zapomniano? A może nie mam nic do poprawiania. :-)

Zapomniano, to złe słowo. Ja te zmiany (liczniki, informacje i mechanizm w profilach) uruchomiłem dopiero wczoraj. To co udało mi się znaleźć wczoraj przez parę godzin, przeniosłem. W wielu miejscach jeszcze nie byłem i sam dotrzeć wszędzie nie dam rady. Zaraz się przyjrzę Twoim galeriom. Dzięki :)

Jeśli ktoś donosi na samego siebie, to byłoby miło, żeby podał tu linki do konkretnych galerii, tak żebym (ja lub inni moderatorzy) nie musiał całego jego konta sprawdzać - galeria po galerii. Jeśli galerii/relacji ma kilka to nie problem, jeśli np. 50 to już trochę czasu zajmuje ;)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 15:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Adam Cook - bomb Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 60


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 24

5 pierwszych poprawione.
Jeszcze 9 zostało :-)

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 16:20  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Ryszard Na Forum:
Relacje w toku - 23
Galerie - 24


 - 9

Melduję:
Poprawiono
- 9 galerii "50 lat M/M"
- 3 galerie
Do poprawy - 18
Sukcesywnie je poprawię.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 16:24  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Refal   

Donoszę, że moje dwie galerie można usunąć, nie chce mi się ich poprawiać :)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 16:48  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 14
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 0

Zabieram się za porządki na swoim profilu :>

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 17:33  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

OSTOJA napisał:

> A może nie mam nic do poprawiania. :-)

Jarku, przejrzałem Twoich 51 galerii/relacji na Forum i w żadnej nie było problemu ze zdjęciami! :) Galerii w projekcie MM już nie sprawdzałem, bo pewnie też nie ma tam się czego czepić... Tak trzymaj! :)

Dziękuję.
pozd,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 17:43  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

@Adam Cook - bomb
Widziałem, że poprawiasz :) Dzięki!

@Ryszard
Zaznaczyłem Ci tylko jedną "dla zasady", bo wiedziałem, że będziesz poprawiał :) Dzięki.

@LuZaK
Dziękuję. To też Ci jedną zaznaczę "dla zasady", ale reszty nie będę specjalnie sprawdzał, bo wierzę w powodzenie Twojego działania :)

O zakończonych pracach porządkowych informujcie mnie w stosownym wątku w Rupieciarni RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji przeznaczonym na zgłoszenia - to zakończy sprawę, wątki z Rupieciarni wrócą na Forum, a Wam znikną czerwone znaczniki pod avatarami.


pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 18:58  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Majkel 91 Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 15


 - 14

Witaj Konradusie!
Galerie latarni morskich poprawione :-) relacje "w toku" można usunąć.

--Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska
---
"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 19:06  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Satrapo diękuję za informację. Jednak korzystanie z Fotosika opłaciło się. :-)

--

Post zmieniony (24-09-18 19:07)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 19:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Takie pytanie: to co jest w photobuckecie, widać czy nie? Bo ponoć po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek widać (patent Astry)?

--
Sven

HMS Ark Royal

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 19:26  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 9
 

Konrad, turbomega szacun, że po tylu latach jeszcze Ci się chce! ale dzięki Tobie to anachroniczne forum jeszcze działa i niech to trwa! Wybacz, że nikogo z Kolegów tym razem nie pod......kabluję ale daję słowo, że przejrzę swoje tematy pod kątem autodenuncjacji. Ku Chwale Kartonu!
Zdrów!

--
GG 6801515

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 19:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

> Majkel 91
> Galerie latarni morskich poprawione :-) relacje "w toku" można usunąć.

Dziękuję. Już masz zdjęte znaczniki, a galerie są na Forum.

> Sven

> Takie pytanie: to co jest w photobuckecie, widać czy nie?

W kwestii photobucketa na naszym forum - coś tam w ogóle widać, są miniatury więc ja osobiście nie traktuję ich jako "zupełnie ślepe", fotkę też można otworzyć, ale oczywiście "z bólem" i niekomfortowo..

> Bo ponoć po zainstalowaniu odpowiednich wtyczek widać (patent Astry)?

Nic mi o tym nie wiadomo. Chętnie się dowiem więcej, ale może nie w tym wątku? Nie rozdrabniajmy się, proszę ;) Napisz mi maila, proszę, co wiesz o tych wtyczkach.

Sven, a gdzie donos?! Prosiłem przecież... ;>

Cytat z pierwszego wpisu:
Jeśli ktoś tu będzie chciał coś dopisać, jakieś przemyślenia egzstencjalne, filozoficzne itp czy jakieś dobre rady, pomysły czy inne super sposoby na zażeganie problemu zdjęciowego na forum, to bardzo proszę i zapraszam - warunkiem takiego wpisu niech jednak będzie mały donosik na przynajmniej jedną "ślepą" galerię :>

pozdr,
k

--

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 19:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

> Jaroslav

> daję słowo, że przejrzę swoje tematy pod kątem autodenuncjacji.

U Ciebie jest całkiem dobra sytuacja, a jeśli już, to tylko coś do uzupełnienia w [Mikrorelacja] Skrzynie WP.

:)

Chciałbym jednak żeby pojawiały się tu donosy na kolegów ;>
...bo nie wyłapiemy błędów u tych, którzy długo na forum nie zaglądali / nie czytają / przestali się interesować / mają w nosie / etc.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 20:09  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 9
 

Konrad,dzięki za uwagę, nie zaglądałem tam od dawna ale posprzątam swój bajzel ;)

--

Post zmieniony (24-09-18 22:13)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
24-09-18 20:25  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Chopin Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 42
 

To chciałem się poddać samokrytyce i zgłosić do raportu. W zasadzie większość moich wątków trzeba wywalić do rupieciarni. Choć muszę się zastanowić czy przypadkiem nie wywalić ich całkiem. Na razie nie znosi się bym miał czas na kolejne "przemeblowanie", choć wszystkie zdjęcia mam na dysku. Do tego nie mam pomysłu na hosting. Tym bardziej, że raz już to wszystko przewalałem :-/

A Tu kolejni kandydaci, którzy umknęli organom ścigania ;-)

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=138442&t=138442&filtr=0&page=1

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=151117&t=151117&filtr=0&page=1

--
Pozdrawiam!
Chopin

Post zmieniony (24-09-18 20:36)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 05:40  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Mam tu ślepe galerie i niestety w takim układzie to proszę o zrobienie z tym porządku. Bo niestety nie poprawie gdyż sam nawet nie wstawiałem. Póki co to do nowych modeli się nie mogę doprosić pomagiera komputerowego wstawienia galeri. Tak że trudno , jak to wisi i zawala to wiadomo.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 07:59  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 21
Galerie - 23


 - 9

Chyba coś nie tak zrobiłem. Chciałem zgłosić dwie relacje z galerią do usunięcia z powodu braku zdjęć i zamiast [R][G] wstawiłem przed tytułem [KOSZ]. I natychmiast znikły z mojego spisu, nie wiem gdzie się udały. Nie chciał bym by zajmowały miejsce gdzieś na forum. Chodzi o ORP Mewa i Cerkiew Piątkowa.

--
Pozdrawiam.
-----------------

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 09:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 14
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 0

RomanC, Jeśli zamiast [R/G] wpisałeś [KOSZ] To taki wątek automatycznie został usunięty.

Konradusie, Co w sytuacji, jeśli do uzupełnienia jakiejś relacji mam tylko część fotek, bo restę gdzieś wcięło?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 09:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

@Chopin
> W zasadzie większość moich wątków trzeba wywalić do rupieciarni.

Są tam.

> Choć muszę się zastanowić czy przypadkiem nie wywalić ich całkiem.

Zastanawiaj się ;>

> choć wszystkie zdjęcia mam na dysku.

Tak, zastanawiaj się... każdego dnia będzie Cię to męczyć, aż przyjdzie taki, że siądziesz i poprawisz... Może tak być, no nie Chopin? ;>

-----------------------------------------------

@ABC

> proszę o zrobienie z tym porządku.
> nie mogę doprosić pomagiera komputerowego wstawienia galeri.

Zła wiadomość jest taka, że wszystkie Twoje galerie były oparte na wstaw.org
Dobra wiadomość jest taka, że przeniesione do Rupieciarni będą spokojnie czekać na Twojego pomagiera. Ostatecznie możesz zaznaczyć je do usunięcia (zmień temat na [KOSZ]), ale chyba szkoda :>

-----------------------------------------------

@RomanC

>Chyba coś nie tak zrobiłem. Chciałem zgłosić dwie relacje z galerią do usunięcia z
> powodu braku zdjęć i zamiast [R][G] wstawiłem przed tytułem [KOSZ].
> I natychmiast znikły z mojego spisu, nie wiem gdzie się udały.

Nie zrobiłeś wcale źle. Powiem więcej, oszczędziłeś mi trochę pracy z wyszukiwaniem i przenoszeniem do Rupieciarni. Te galerie znikły z Twojego spisu, ponieważ usunąłeś im znaczniki [G], [R], [R/G]. Są łatwe do wyłapania i usunięcia, wystarczy w wyszukiwarkę tematów na Forum wpisać [KOSZ]:
http://www.konradus.com/forum/list.php?f=1&filtr=0&wyd=0&search=%5Bkosz%5D

Ci, którzy nie mieli jeszcze "weryfikacji", a są kategorycznie zdecydowani na usunięcie wątku, mogą właśnie tak, jeszcze przed przesunięciem do Rupieciarni, go zaznaczać. Niezdecydowani, oczywiście donoszą na samych siebie tutaj.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 09:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

@LuZaK

> RomanC, Jeśli zamiast [R/G] wpisałeś [KOSZ] To taki wątek automatycznie został usunięty.

Nie. Nie został usunięty, tylko zaznaczony i wyleciał ze spisów prywatnych. Patrz mój post wyżej.

> Co w sytuacji, jeśli do uzupełnienia jakiejś relacji mam tylko część fotek, bo restę gdzieś wcięło?

Moim zdaniem, sam decydujesz co z nią dalej - widzę dwa scenariusze:
1. Jeśli relacja pomimo utraty części fotek przedstawia jakąś wartość dla innych, to zostawmy - dopisz w temacie na końcu jeszcze jeden znacznik np. [nie przenosić do Rupieciarni], popraw też źle działające linki w postach, tam gdzie uzupełnić się fotek nie da - wykasuj je.
2. jeśli uznasz, że jednak relacja bez części fotek jest bezwartościowa, a nie ma szans na uzupełnienie, to temat [KOSZ]

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 17:05  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Łosiu 

Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

To ja na siebie doniosę. Relację/galerie poprawię, ale z braku czasu nie jestem w stanie określić przedziału czasowego.

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 17:17  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

@Łosiu

Nic strasznego u Ciebie się nie dzieje. Sprawdziłem i masz tylko jedną zupełnie "ślepą" galerię i tę przeniosłem właśnie przed chwilą do Rupieciarni. W relacjach/galeriach masz małe ubytki, więc nie są one bez wartości nawet w takim stanie - nie przenoszę ich, niech będą dostępne. Znajdziesz czas, to poprawisz. Nigdzie się nie śpieszymy :>

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 20:36  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
ceva Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 10
Galerie - 32


 - 4

Panie Szefie, ja bez żadnego trybu... ;-)

...chociaż, no mam odrobinę do uzupełnienia i zrobię to przy nadarzającej się okazji.

A wracając do tego trybu, chciałbym nawiązać do obrazków jakie pojawiły się w pierwszym poście i wstawić swoje (zdjęcia) malowane tą samą ręką. :-)


Niesamowicie mi się podoba, styl tego artysty.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


Odpowiedz na tę wiadomość 
 
25-09-18 21:23  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

ceva napisał:

> ...chociaż, no mam odrobinę do uzupełnienia i zrobię to przy nadarzającej się okazji.

Fajnie :>

> Niesamowicie mi się podoba, styl tego artysty.

To widzisz, obaj lubimy Barykina :> Gość przełamał skutecznie amerykański monopol na pin-upy. Ale lepiej żeby nie zobaczył jak oszpeciłem jego grafiki dziwnymi napisami ;>

pozdr,
k

P.S.: fajna puszka

k.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
26-09-18 08:51  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 24
 

UPRZEJMIE DONOSZĘ iż niejaki Rodrus ma wszystkie swoje relacje i galerie pozbawione zdjęć. Tak więc UPRZEJMIE PROSZĘ o ukaranie delikwenta przeniesieniem jego "zasobów" do rupieciarni :)))))

Pozdrawiam ŻYCZLIWY :))))

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
26-09-18 10:56  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Grzecho_W Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Galeria już poprawiona.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
26-09-18 11:10  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

rodrus

> przeniesieniem jego "zasobów" do rupieciarni :)))))

Dzięki za info. Zaraz się tym zajmę.

-----------------------------------------

Grzecho_W

> Galeria już poprawiona.

Dziękuję, zaraz wróci na miejsce.

Proszę, informację o poprawionych galeriach wpisujcie tam gdzie prosiłem, czyli:
RUPIECIARNIA - zgłoszenia poprawionych galerii i relacji
Będzie mi trochę prościej to ogarnąć. Dziękuję z góry :)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
27-09-18 11:04  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Varran Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 6
 

Proszę o przeniesienie moich galerii do rupieciarni i skasowanie relacji. Jak skończę PC-553 to zamierzam robić tylko galerie

--
Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
27-09-18 12:39  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Varran napisał:

> Proszę o przeniesienie moich galerii do rupieciarni i skasowanie relacji. Jak skończę PC-553 to
> zamierzam robić tylko galerie

Relację usunąłem, ale dlaczego mam przenieść Twoje galerie do Rupieciarni skoro wyświetlają się w nich fotki?

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
27-09-18 14:43  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Chopin Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 42
 

To ja jeszcze raz poddam się samokrytyce: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=6867&t=6867&filtr=0&page=1 Temat do skasowania. Tu nawet zdjeć już nie ma na dysku.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
27-09-18 14:50  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Chopin napisał:

> To ja jeszcze raz poddam się samokrytyce:
> Temat do skasowania. Tu nawet zdjeć już nie ma na dysku.

Chopin... Nie musisz tego tu pisać i codziennie na siebie donosić ;P Oznaczyłeś temat [KOSZ] i to załatwia sprawę, a ja to przecież widzę i niedługo skasuję:
http://www.konradus.com/forum/list.php?f=20&filtr=1

;>

Stary, nie biczuj się już, tylko zajmij się lepiej dumaniem jak przywrócić przynajmniej część swoich materiałów do stanu oglądalności :>

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
28-09-18 04:10  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Varran Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 6
 

Konradus, faktycznie zdjęcia w moich galeriach sie wyświetlają, dzieki za czujność.

--
Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
29-09-18 12:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Winek Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 9


 - 10

Wielki Konradusie
Ja trochę inaczej.

Relacja I-58 jest w trakcie naprawy i proszę o jej chwilowe pozostawienie.
Gdyby coś od jutra nie działało, wówczas wyrzucimy do rupieciarni.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
29-09-18 12:46  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Winek napisał:

> Relacja I-58 jest w trakcie naprawy i proszę o jej chwilowe pozostawienie.
> Gdyby coś od jutra nie działało, wówczas wyrzucimy do rupieciarni.

Działaj spokojnie. Nikt nikogo nie pogania ;>

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
29-09-18 13:21  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Winek Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 9


 - 10

Witam ponownie

Wątek:
[R/G] I-58 - 1:200 - cz.II Prezentacji - Modelarstwo Okrętowe

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=297281&t=297281&filtr=0

odtworzony.

Uff. Trochę pracy było przy odnajdywaniu 104 zdjęć.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
29-09-18 14:14  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Winek napisał:

> Uff. Trochę pracy było przy odnajdywaniu 104 zdjęć.

Jest takie powiedzonko teraz modne, którego raczej nie lubię, ale tu ono pasuje jak ulał:

"Można? Można!"

;>

Winek, dziękuję Ci bardzo za Twoją pracę :)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
30-09-18 12:03  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Spychacz Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Proszę o usunięcie tej galerii. Zdjęć oraz modelu już nie mam:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=3072&t=3072&filtr=0&page=1

Oraz tej relacji, która nie doczeka się końca, ponieważ też nie mam już modelu:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=2065&t=2065&filtr=0&page=1

Pozostałe obiecuję poprawić.

Pozdrawiam.

--
Relacja: NAGATO
Relacja z galerią: FUSO , KING GEORGE V
Galeria: RICHELIEU

Slayer \m/

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
30-09-18 13:18  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Spychacz napisał:

> Proszę o usunięcie

OK.

Wszystko co jest oznaczone jako [KOSZ] zostanie usunięte. Jeśli nawet nie od razu, to na pewno ;>

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
30-09-18 16:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
MiSza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Do usunięcia:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=176153&t=176153&filtr=0&page=1
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=120307&t=120307&filtr=0&page=1

--

Post zmieniony (30-09-18 17:27)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
30-09-18 18:17  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

MiSza napisał:

> Do usunięcia:

Onslow ma fotki, relacja wprawdzie nieukończona, ale wartość posiada.Nie usuwam. Oczywiście to Twoja relacja i Twoja decyzja - jeśli będziesz się przy niej upierał, to oznacz wątek jako [KOSZ].

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
30-09-18 19:48  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 27
 

I ja donoszę na siebie. Zdjęć do uzupełnienia tej galerii nie mam.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=336842&t=336842&filtr=0&page=1

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors 36, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8.
W budowie: Su 76M

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
01-10-18 21:20  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Krys napisał:

> I ja donoszę na siebie. Zdjęć do uzupełnienia tej galerii nie mam.

OK, załatwione.

Kto następny?

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-10-18 09:00  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nie wiem czy ktoś ten wątek zgłaszał: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=201985&t=201985&filtr=0

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-10-18 12:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
StuG 
moderator
Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
 

Grupa: GEKO

Przeniosłem wątek zgłoszony przez Ostoję

--
StuG

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-10-18 15:05  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
stary Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

Zdjęcia w tym wątku odtworzone

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=2057&t=2051&page=1

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy


Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-10-18 16:39  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

stary napisał:

> Zdjęcia w tym wątku odtworzone

Tu zgłaszamy tylko "ułomne" wątki do przeniesienia do Rupieciarni ;)
Poprawione zgłaszamy już w Rupieciarni w stosownym wątku.

Stary, dzięki. Masz już czyste konto ;)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-10-18 18:58  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

W Rupieciarni jest już/dopiero ponad 500 wątków stety/niestety.
Od początku akcji poprawiliście około 30-40 (mogę nie o wszystkich wiedzieć).

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-10-18 19:34  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
StuG 
moderator
Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
 

Grupa: GEKO

Chciałem donieść na starego i wywalić do Rupieciarni wątek http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=343182&t=333470. Ale tak mi posmarował coś o zwisach w relacji, że poprawiłem zdjęcia i już nie trzeba:-) Może natchnę go w ten sposób do kontynuowania relacji?;-)
Wasze zdrowie!:-)

--
StuG

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-10-18 23:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 14
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 0

Konradusie, melduję, ze oprawienie wszystkich relacji i galerii może zająć mi około 2,3 tygodnie, a to dlatego, ze studiuję i nie mam za dużo czasu a i do niektórych modeli, którym muszę dorobić fotki będę miał dostęp za 2 tygodnie.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
03-10-18 12:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

LuZaK napisał:

> może zająć mi około 2,3 tygodnie, a

Nie przejmuj się. Znajdziesz czas, zrobisz :>

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
04-10-18 13:02  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Paragraf Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

W związku z tym, że relacja kolegi Lepica jest bardzo wartościowa i stratą byłoby nie oglądąć efektów jego pracy, uprzejmie donoszę o zanikających fotkach w jego wątku
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=225646&t=225646&filtr=0&page=1.

Uprzejmy denuncjator:)

--
Mało casu, kruca bomba, mało casu.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
04-10-18 13:43  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Paragraf napisał:

> uprzejmie donoszę o zanikających fotkach w jego wątku

Do Rupieciarni!

http://www.konradus.com/forum/profile.php?f=1&id=4953

Wreszcie ktoś się zdecydował donieść na kolegę, jakże mi się to podoba! :)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
04-10-18 13:56  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Paragraf Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ale to tylko dla Jego i naszego wspólnego dobra:), aby zmotywować Lepica do większego wysiłku, ponad 200% normy:)

--

Post zmieniony (04-10-18 13:59)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
06-10-18 07:30  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
kubeksus Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Cześć,

Prosiłbym o usunięcie moich wątków oznaczonych jako Kosz:)

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
06-10-18 09:06  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
StuG 
moderator
Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
 

Grupa: GEKO

Kubeksus - zrobione.

--
StuG

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
07-10-18 12:55  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
stary Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


 - 2

"Chciałem donieść na starego...Może natchnę go w ten sposób do kontynuowania relacji?;-)"

Aż mi głupio się zrobiło :-\
Trzeba będzie się ogarnąć i wziąć się w garść :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy


Odpowiedz na tę wiadomość 
 
07-10-18 22:30  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Rupieciarnia 7X2018 - 534 wątki

Pięciu rekordzistów:

modellot1 - 46
Chopin - 45
JKorjat - 33
rodrus - 24
ABC - 23

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
08-10-18 10:30  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
killy9999 Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Ja mam donos, ale nie na relację a na ten temat:

http://konradus.com/forum/read.php?f=13&i=7474&t=7474&filtr=0&page=1

Poznikało z niego mnóstwo zdjęć. Gdyby dało się odratować chociaż zdjęcia okładek to byłoby fajnie.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
08-10-18 10:57  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

@ michal84

> Służę pomocą w każdej sytuacji
> możemy zając się archiwami z rupieciarni.

Działaj! :)


@ killy9999

> Ja mam donos, ale nie na relację a na ten temat

Wątek raczej wspólny niż autorski, choć największy udział, jeśli dobrze widzę, ma w nim Ryszard. Spróbuj napisać w tym wątku prośbę do Niego. Na pewno pomoże :)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
08-10-18 20:56  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 2
 

Zdjęcia są ale nie kompletne, ale nie z mojej winy, a zdjęć juz nie posiadam

Post zmieniony (08-10-18 20:59)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
08-10-18 23:06  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

tomo11 napisał:

> Zdjęcia są ale nie kompletne, ale nie z mojej winy, a zdjęć juz nie posiadam

Rozumiem. Więc co dalej?

Relacja z Solarisem jest w połowie niekompletna jeśli chodzi o fotki, a przy okazji jest nieukończona.
W relacji z Merkavą jest chyba gorzej.

Jeśli będziesz chciał je pozostawić, to nie ma sprawy, ale pod warunkiem, że polikwidujesz ślepe wywołania do zdjęć i porobisz w każdym z nich w pierwszych postach stosowne opisy dla innych, informujące o sytuacji i tłumaczące brak fotek - tak żeby ktoś, kto zainteresuje się relacją, od razu przeczytał w pierwszym poście czego może się spodziewać dalej.

Co mam zrobić w takim razie z Twoimi relacjami? Jaka jest Twoja decyzja?

Nie musisz tu odpowiadać. Wystarczy, że:

Jeśli do skasowania, to oznacz wątki w Rupieciarni znacznikiem [KOSZ]
Jeśli chcesz zostawić, to popraw (tak jak wyżej opisałem) i zgłoś w Rupieciarni w odpowiednim wątku.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
09-10-18 14:33  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

W Rupieciarni jest już 600 wątków.
Dziś wyłapałem i przeniosłem tam około 70.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
11-10-18 13:36  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 
W Rupieciarni jest już prawie 700 wątków.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
11-10-18 15:15  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Kofi Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

,,Zkoszowałem“ moje wątki

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
11-10-18 17:46  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Kofi napisał:

> ,,Zkoszowałem“ moje wątki

A co z nimi nie tak? Widzę fotki..

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
14-10-18 18:37  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

800 wątków w Rupieciarni.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
21-10-18 02:47  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Ponad 850 wątków w Rupieciarni.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
21-10-18 22:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

michal84 napisał:

> Do rupieciarni http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=267979&t=267979&filtr=0&page=1

Super! Dzięki i proszę o jeszcze :>

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 09:34  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
cloudwalker 

 - 0

Cześć,

wszystkie moje galerie idą na śmietnik. Nie mam tych zdjęć, ani nawet modeli.

pozdrawiam
Michał

Post zmieniony (23-10-18 09:37)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 10:10  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

cloudwalker napisał:

> wszystkie moje galerie idą na śmietnik. Nie mam tych zdjęć, ani nawet modeli.

Co prawda ten wątek nie dotyczy galerii w dziale 50 lat MM, ale dziękuję za informację.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 14:21  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
kermeet Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Moja relacje z Il2-m3 prosze skasowac.

--

Modelarstwo zbliża ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 14:41  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

kermeet napisał:

> Moja relacje z Il2-m3 prosze skasowac.

A gdzie ona jest?! Aha... znacznik [proszę skasować].

;>

Kto chce mieć skasowane materiały, proszę o znaczniki [KOSZ] !!! I nie trzeba tu nic zgłaszać ;>

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 17:17  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Ryszard Na Forum:
Relacje w toku - 23
Galerie - 24


 - 9

Melduję:
Galerie - 21
50 lat M/M - 9
Poprawione.
Tym samym można skasować uwagę - "W Rupieciarni - Do poprawienia -1"
Kolej na "Relacje" - niepoprawione oznaczę [KOSZ}

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 20:56  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Ryszard napisał:

> Galerie - 21
> 50 lat M/M - 9
> Poprawione.

Bardzo dziękuję.

> Tym samym można skasować uwagę - "W Rupieciarni - Do poprawienia -1"

Dlaczego? Przecież masz tam jedną galerię do poprawienia.
http://www.konradus.com/forum/profile.php?f=20&id=4442&zas=20

> Kolej na "Relacje" - niepoprawione oznaczę [KOSZ}

Jak to rozumieć? Tzn, ze nie poprawisz jakichś relacji? Wszystko oznaczone jako [KOSZ] jest kasowane i tracone bezpowrotnie..

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 21:34  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Ryszard Na Forum:
Relacje w toku - 23
Galerie - 24


 - 9

Ostatnia brakująca galeria poprawiona (razem 22 + 9 M/M)
Relacje będę poprawiał ale nie wszystkie.
Nie poprawione oznaczę [KOSZ]

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
23-10-18 21:43  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

Ryszard napisał:

> ale nie wszystkie.

To niewesoła wiadomość.

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
28-10-18 15:42  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
OSTOJA Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Witam,

Przejrzałem wszystkie swoje relacje i galerie łącznie z 50 lat Małego Modelarza i Techniką oraz Dinozaurami. Wszystko zostało poprawione i uzupełnione. Jedynie co poniektórzy goście w moich relacjach i galeriach mieliby co robić, ja niestety nie mam na to żadnego wpływu. Pozdrawiam.

Post zmieniony (28-10-18 15:43)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
28-10-18 15:55  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

OSTOJA napisał:

> Wszystko zostało poprawione i uzupełnione.

Jarek, bardzo Ci dziękuję :)

> Jedynie co poniektórzy goście w moich
> relacjach i galeriach mieliby co robić, ja niestety nie mam na to żadnego wpływu.

Wiem o czym piszesz, ale to rzeczywiście trudny temat. Dużo cennych komentarzy okraszonych fotkami z budowy własnego modelu albo nawiązania do obiektów rzeczywistych - poleciały w niebyt. Mnie osobiście jako czytelnikowi, szkoda na przykład cennych gościnnych komentarzy Ryszarda w wielu samolotowych relacjach... Czy ktoś to kiedyś poprawi "sam z siebie"?, mam wątpliwości. Może na prośbę właściciela wątku? ;)

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
02-11-18 10:39  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
IJN Łukasz Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

--

Post zmieniony (02-11-18 17:12)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
30-12-18 12:39  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
killy9999 Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

konradusie, mam pytanie. Zrobiłem przymiarkę do przemigrowania moich zdjęć z flickr (który niedługo przestanie działać) na Google Drive. Niestety, podmienienie wszystkich zdjęć w relacjach wymaga nakładu pracy który mnie przerasta. I tutaj moje pytanie. Chcę zrobić coś takiego żeby zostawić w relacji zdjęcia końcowego modelu oraz dać w pierwszym poście link do albumu na Google Drive z wszystkimi zdjęciami z relacji. Czyli zdjęcia będą, tylko niestety oderwane od tekstu znajdującego się w postach. Czy to jest akceptowalne?

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
30-12-18 23:24  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

killy9999 napisał:

> podmienienie wszystkich zdjęć w relacjach wymaga
> nakładu pracy który mnie przerasta.

E tam ;>

> Czy to jest akceptowalne?

Sam decyduj.

pozdr,
k.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
05-01-19 19:04  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
killy9999 Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Konradusie, oznaczyłem trzy swoje napoczęte relacje jako [KOSZ] - niestety z powodu braku sensownego hostingu nie będą dokończone na forum.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
06-01-19 00:42  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Korsarz Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Chciałbym lojalnie i kolektywnie donieść na niejakiego "konradusa" ( nie wiem, może ktoś zna). Ten to już wcale nic nie pokazuje.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
06-01-19 12:29  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

@killy9999

OK :|

@Korsarz

OK ;>

pozdr,
k.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
12-01-19 14:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Piotrek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Donoszę na Siebie, że galeria http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=24847&t=24847&filtr=0&page=1 już poprawiona.
I proszę o usunięcie dwóch pozostałych wątków: http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=24857&t=24857&filtr=0&page=1 oraz http://www.konradus.com/forum/read.php?f=20&i=24839&t=24839&filtr=0&page=1
Modeli jak i zdjęć już nie posiadam

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
14-01-19 00:08  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Chopin Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 42
 

Najukochańszy Satrapo uprzejmie donoszę, że... ja w kwestii formalno/technicznej:
W pewnym momencie, z [rupieciarni], polecą w cyfrowy niebyt wszystkie moje zdezelowane wątki. Bo taki moment w końcu nadejdzie. Nie wiem kiedy i czy w ogóle uda mi się je naprawić. Większości tych modeli już nie mam na stanie, a trzecie podejście do walki ze znikającymi hostingami, po prostu mnie przerosło i zniechęciło do walki z wiatrakami. Ad meritum: czy jest szansa i fizyczna możliwość zarchiwizowania całych wątków, np.: w postaci pliku .TXT, post po poście z automatu, a nie przez pracowite Ctrl+C -> Ctrl+V? Z zaznaczeniem położenia zdjęć pośród tekstu, a najlepiej z oryginalnymi adresami url tych zdjęć. Od razu zaznaczam: pytam jako kompletny abnegat i ignorant w temacie kodowania wszelakiego, choć kilka znaczników html rozróżniam ;-P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
15-01-19 14:01  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

@Piotrek

OK

@Chopin

Dla wątków jednostronicowych:
Ctrl+S

Dla wątków wielostronicowych:
Widok bez stronicowania (rolka) / Ctrl+S

pozdr,
k

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
09-02-19 11:26  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
maciejza 

 

moje do wywalki, nie mam w archiwum fotek:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=79382&t=79382&page=1

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
12-02-19 10:25  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
konradus 
satrapa ;>


 

maciejza napisał:

> moje do wywalki, nie mam w archiwum fotek:

OK.
pozdr,
k.

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
19-03-19 19:25  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
lukaszdywan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 2
 

Proszę o usunięcie całego wątku, będę zaczynał od nowa:

[Recenzja] IJN Shinano (Model Hobby)
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=276383&t=276383&filtr=0&page=1

Odpowiedz na tę wiadomość 
 
22-03-19 19:22  Odp: [Forum] Rupieciarnia, porządki czyli.. donieś na kolegę! :>
Varran Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 6
 

donoszę

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=303189&t=303189&filtr=0&page=3

--
Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2018