FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 14Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
21-09-18 12:01  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Jacek F.   

Było wiadome Ty Mi8 miłość było czuć od początku :P Szybko rozdziewiczenie Ci poszło.

 
21-09-18 12:20  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Lukee 

 

Windus - też bym kupił tego latającego nad Twoim miastem Mi-8...
;-)

 
21-09-18 12:53  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Jacek nie ukrywam że napaliłem się na niego jak arab na kurs pilotażu.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
21-09-18 14:03  Odp: [R] MIL MI 8 MT
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Będzie kolejna relacja do której z chęcią będę zaglądać. Jestem tylko klika małych kroczków przed tobą w budowie. Zwróć uwagę na poszycie część 8 wydaje mi sie, że jest za krótkie na długośc albo gródź cz.7a trzeba głębiej wsunąć w część 7. Nie znalazłem też rysunku złożeniowego pochłaniacza ciepła spalin kolektora cz.128.

Post zmieniony (21-09-18 14:14)

 
21-09-18 14:11  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Będę miał na kim się wzorować przy budowie tego wiatraka ;)
Dzięki i oglądam ;)

 
21-09-18 16:04  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Greg77   

Tak szczerze to myślałem, że z relacją wystartuje jako pierwszy Ceva!! Byłeś moim drugim kandydatem :)

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
22-09-18 08:01  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

MK 747 To może wrzuć parę zdjęć z tego co już masz.
Cieszę się że relacja wzbudziła duże zainteresowanie postaram się Was nie zawiść .

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
22-09-18 08:37  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, zakupiłem ten śmigłowiec, i mam w planie go skleić , będę podglądał relacje, zwłaszcza że nie mam za dużego doświadczenia w klejeniu latadeł. Powodzenia

 
26-09-18 10:35  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Lukee a skąd wiesz o jakie miasto chodzi? :)

Kurt zawsze przeglądam Twoje relacje z zainteresowanie, bardzo też podoba mi się sposób opisywania przez Ciebie budowy modelu.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
26-09-18 20:38  Odp: [R] MIL MI 8 MT "Afgan" - GPM 1/33
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Witam
Cieszę się, że budowa tego śmigła wzbudziła tak duże zainteresowanie mam nadzieje że nie zawiodę Waszych oczekiwań.
Dziś przedstawiam dodatkowy zbiornik paliwa który będzie zamontowany w przedziale transportowym. Dennice były bardzo dobrze rozrysowane także nie było problemów z prawidłowym klejeniem. Podstawę zbiornika dodatkowo podkleiłem zapasem koloru aby nie ziało białością. Otworki wyciąłem otwornico nitownicą o średnicy 1,6mm. Dokleiłem do połogi ściany boczne w które wkleiłem ramki okien. Dokleiłem wszystkie wręgi przewidziane przez wycinankę (aż dwie) i zacząłem rzeźbić frankensztaina. Wiem Czeka mnie przez to duszo szlifowania ale jak to mawiają łatwiej kijaszek pochodzić niż go potem pogrubić.




--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 14Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024