FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 95 z 134Strony:  <=  <-  93  94  95  96  97  ->  => 
19-09-18 20:36  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ki-102, albo cos podobnego bylo chyba u nich projektowane. Maszyny rolnicze OK, poprzedni kombajn tez do przyjecia. Ale ten Leopard to faktycznie dziwadelko ;)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
19-09-18 23:54  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
ślady 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam
Mam pytanie:
czy ktoś już nabył droga wymiany PLN'ów model USS Aaron Ward
i może coś napisać na jego temat
dzięki za info

--

 
20-09-18 06:58  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten Quadtrack to już był dawno zapowiadany i byłem i jestem nadal napalony. A z z tych nowosci z wczoraj to prawdę mówiąc tylko ciężarówka Mac i ten archiwalny samochodzik mnie interesują.

 
20-09-18 14:02  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Seweryn 

 

Taką nowość własnie dostałem. Grafika rewelacyjna.
IMG_5472 by Seweryn Weinert, on Flickr
Untitled by Seweryn Weinert, on Flickr
Untitled by Seweryn Weinert, on Flickr

--
Seweryn

 
20-09-18 19:29  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Answer - czy można prosić o fotki arkuszy z rysunkami i częściami PM-36? Najbardziej interesuje mnie jak zostala rozwiazana projektowo przednia czesc lokomotywy oraz kolorystyka.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
20-09-18 21:56  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Dagom   

Cześć.
Seweryn możesz podać na który rok model jest zrobiony?

--
Im, kto głupszy tym szybciej strzela z nie nabitej broni.

 
21-09-18 06:33  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Raziel na co liczysz. Może jak jakiś nabywca Pm-ki wstawie fotki to zobaczymy. Też mnie to interesuje.

 
21-09-18 07:48  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Licze, ze Answer wrzuci fotki na facebook tak jak w przypadku nowego latadla, ktore zresztą wygląda świetnie!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
21-09-18 09:46  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Seweryn 

 

Dragom - stan na rok 1942,

--
Seweryn

 
21-09-18 19:07  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Kartonik39 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Witam.
Chciałbym pokazać zdjęcia świeżo zakupionego BWP-1 ANSWER'a. Model jest niestety w jednolitym, zielonym malowaniu. W stosunku do zaprezentowanego kilka postów wcześniej modelu posiada romb/szachownicę i numer burtowy. Wycinanka zawiera 8 kart brystolu z częściami, 2 i pół karty z szablonami, 5 stron z rysunkami poglądowymi plus strona z opisem i trzema rysunkami poglądowymi. Jakość druku mym zdaniem bez zarzutu. Spasowanie? Się okaże przy klejeniu. Szkoda, że model nie posiada kamuflażu lub choćby jakiejś drobnej walorki. Ze strony wydawcy można ściągnąć elementy do wykonania gąsienic z ogniwek. Ja zakupiłem gąski laserki ale pokuszę się o wykonanie ogniwek. Poniżej zdjęcia modelu.

i arkusz do wykonania ogniwek gąsienicy


--
Vivat czołgusie!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 95 z 134Strony:  <=  <-  93  94  95  96  97  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024