FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
23-08-22 08:37  Odp: [R] Stridsvagn 103C - projekt własny
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1

Rewelacja, nic nie zrozumiałem z tego co tu napisałeś, ale model wygląda bajecznie, detalizacja czapki z głów, pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość 

28-10-22 22:43  Odp: [R] Stridsvagn 103C - projekt własny
Kalor 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8

Trochę farby na spód, ciężko było bo nie miałem jak go złapać żeby czegoś nie urwać. Nie mogłem też dobrać odpowiednio odcienia zielonego, wyszło co wyszło, uwalę kurzem i będzie git : ). A tak na serio to szukałem sensownej recepty ale nic mi nie pasowało do tego co wyszło mi ze zdjęć. Robiłem w końcu na oko, a mając na uwadze kalibracje monitorów, balans bieli aparatu, oświetlenie i wypłowienie farb to byle ten zielony był ciemny. Inaczej też będzie wyglądać jak położę resztę kamo i zniknie ten czerwony.

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang

29-10-22 09:49  Odp: [R] Stridsvagn 103C - projekt własny
piotter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 16

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2

Czołgi to zupełnie nie moja działka.
Alee...
Ten tutaj nie dość że interesujacy jako obiekt rzeczywisty to reprezentuje pierwszą jakość modelarską. ;)

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8