FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
09-09-18 19:57  [P]Czy ktoś zna to wydawnictwo ? IPMS Austria
AZBEST 

 

Witam czy ktoś miał na warsztacie modele w/w wydawnictwa ? Zwłaszcza chodzi mi o Eurofighter Typhoon " Bronze Tiger" ?

Post zmieniony (22-09-18 23:22)

 
09-09-18 22:07  Odp: IPMS Austria
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Hej, mam tą wycinankę.
Druk cyfrowy, jednak jakość mnie pozytywnie zadowoliła.
Galerie widziałem gdzieś na niemieckiej stronie.
Piękny model.

--

 
09-09-18 22:14  Odp: IPMS Austria
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 

Jeśli interesuje Cię ten model to możesz poszukać na niemieckich forach tematów odnośnie projektu tego modelu jako GELI. Była ciekawa relacją, ale forum się pozmieniało i chyba posypało http://www.sc2web.net/GeliForum/viewtopic.php?f=6&t=894. Tu kilka fotek arkuszy wersji srebrnej https://www.kartonbau.de/forum/eurofighter-d-%C3%B6sterr-luftwaffe-von-ipms-walter-schweiger-new-releases/board3-aviation/t35465-f75/ . Ogólnie są to modele raczej o małym stopniu skomplikowania i o licznych uproszczeniach (taki MM z lat 70~90).

[e] projekt i budowa surówki https://www.kartonbau.de/forum/eurofighter-typhoon-1-33-eigenkonstruktion-fertig-finished-construction-reports-aviation/board3-aviation/board8-construction-reports-aviation/t31298-f161/

Post zmieniony (09-09-18 22:19)

 
10-09-18 03:59  Odp: IPMS Austria
AZBEST 

 

nawet z niemieckiego forum wiele się nie dowiedziałem . Pozostaje pytanie czy jest wart ponad 30 euro ? Za Viggena z Fly zapłaciłem bez namysłu . Ale to sprawdzony projekt A ten od Austriaków to wciąż zagadka .
Tak czy owak dzięki za pomoc

 
22-09-18 10:03  Odp: IPMS Austria
AZBEST 

 

GrubyCzarnyKOT jak ocenisz sam model ? Czy naprawdę jak pisał kolega poziom MM z lat 70?

Post zmieniony (22-09-18 10:04)

 
22-09-18 15:23  Odp: IPMS Austria
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Inaczej.
Nie wiem jakie były MMy z lat 70.
Jak dla mnie, projekt łatwy, bez pierdyliarda części.
Bardziej bym ten projekt porównał np..z Halowy Phantomem.
Jeśli jednak chodzi o druk to jestem zdumiony że można uzyskać takie ładne kolory.

Kupiłem tego brązowego tygrysa po tym jak zobaczyłem.galerie na niemieckiej stronie.

Pod sufitem na pewno model będzie się Wyróżniał.

Pozdr.

 
23-09-18 11:05  Odp: [P]Czy ktoś zna to wydawnictwo ? IPMS Austria
Brystol 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

"Graficznie" i "na płasko modele" prezentują się bardzo ładnie.
Spasowanie części jest tam w tych kilku relacjach chwalone,
chociaż jest tam też coś z naszego podwórka,
mianowicie relacjonujący budowę
modelu, przywołał do tablicy autora, że niby "coś tam coś tam".
Przywołany do tablicy autor zdziurwił się, odpowiedział żeby się od niego odturlać, bo projektuje modele po pracy jako " chobby", u innych jest o wiele więcej byków i nikt gęby nie otworzy, a na dodatek chodzi o jakąś duperele, łatwą do skorygowania.

Cenowo nie są atrakcyjne, jak ktoś chce zdziurwić małżonkę, to niech se zamówi. :))

Post zmieniony (23-09-18 11:05)

 
23-09-18 16:30  Odp: [P]Czy ktoś zna to wydawnictwo ? IPMS Austria
AZBEST 

 

Brystol napisał:

"Graficznie" i "na płasko modele" prezentują się bardzo ładnie.
Spasowanie części jest tam w tych kilku relacjach chwalone,
chociaż jest tam też coś z naszego podwórka,
Cenowo nie są atrakcyjne, jak ktoś chce zdziurwić małżonkę, to niech se zamówi. :))



Czyli odpuszczam sobie za ta kasę będę miał 2 inne modele sprawdzone

Post zmieniony (23-09-18 16:31)

 
27-09-18 20:55  Odp: [P]Czy ktoś zna to wydawnictwo ? IPMS Austria
AZBEST 

 

Jednak nie wytrzymałem i kupiłem go . Podziele się fotkami jak dotrze . Pozdrawiam

--
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!

Józef Piłsudski

 
11-12-18 12:01  Odp: [P]Czy ktoś zna to wydawnictwo ? IPMS Austria
henrykk   

W tzw. międzyczasie ukazały się fotki na forum niemieckim.
https://www.kartonbau.de/forum/eurofighter-d-%C3%B6sterr-luftwaffe-von-ipms-walter-schweiger-frisch-ausgepackt/board3-luftfahrt/t35465-f75/#post572710

--
Pozdrawiam
Henryk

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024