FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
09-09-18 01:29  [G] Hawker Typhoon MM 6/93
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

No właśnie,

Dawno mnie tu nie było, co? :) No to zacznę małą zagadką: na jakimże to obiekcie znajdziecie ten poniekąd zabawny napis? :)



Ci, którzy zgadną napiją się ze mną piwka w Przeciszowie/Szczecine czy gdziekolwiek indziej :) Ci, którzy nie zgadną zresztą też :)

Stosowna galeria powstanie na dniach :)

--

Post zmieniony (28-10-18 17:30)

 
09-09-18 07:10  Odp: [G] ?? :)
RAVEN6   

Witam. Czy to Hawker Typhoon z Małego Modelarza z 1993 roku w opracowaniu Pana Jacka Słowika?

 
09-09-18 10:18  Odp: [G] ?? :)
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 

Na to by wychodziło: Mały Modelarz, nr 6/93 Hawker Typhoon w skali 1:33

 
09-09-18 11:11  Odp: [G] ?? :)
lubię placki   

Cześć.Zdjęcie przedstawia model Typhoona z M.M.autorstwa J.Słowika. Pozdrawiam po modelarsku Jacek. 😊

--
modele to moja pasja.

 
09-09-18 11:30  Odp: [G] ?? :)
Merkava 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Ja się nie znam na samolotach, więc nie będę ryzykował i od razu przeskoczę do kwestii piwka ;-)

Pozdro!

 
09-09-18 12:25  Odp: [G] ?? :)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

.

Post zmieniony (09-09-18 12:29)

 
09-09-18 20:30  Odp: [G] ?? :)
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hehe akurat właśnie popełniam ten samolot

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
09-09-18 20:41  Odp: [G] ?? :)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Świetny model, kiedyś był udostępniony (przez jednego z nas) przerysowany Typhoon. Mam nadzieję go kiedyś skleić :) (oryginal też miałem sklejony)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
24-09-18 22:06  Odp: [G] ?? :)
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Ej Rudzielcu długo jeszcze na tą galerię będziemy czekać?

--


"Tak tak, nie tylko żuczki potrafią ulepić z byle g.... cos ciekawego:-) Modelarze to ich bliscy pobratymcy:-)" - StuG

 
28-10-18 17:38  Odp: [G] Hawker Typhoon MM 6/93
Sprudin 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6
 

Doberek!

Trochę to zajęło, ale wreszcie machnąłem jakieś fotki modelu. Co do samego modelu, z całego serca polecam go absolutnie każdemu, od małolata do starego wyjadacza. Projekt owiany niemalże legendą, bo wyprzedzający w wielu aspektach swoje czasy. Spasowany pięknie, nawet plamy kamuflażu się zgadzają :)

Zrobiony na starą modłę, to była taka "praca u podstaw", znaczit Sprudin uczy się od początku. Ze swojej strony oddzieliłem jedynie powierzchnie sterowe. Retusz farbkami Astry, kabinkę tłoczyłem sam.

To chyba tyle?








Pozdrawiam

--
Hope is the first step on road to disappointment.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024