FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
01-09-18 22:43  Odp: Sklepy z kartonówkami
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Mało kto wspomniał o Modeliku oferta ograniczona do swoich modeli ale za to jakość obsługi klienta wali na łeb wszystkie wyżej wymienione wręcz do kwadratu.
Answer fajne modele ale jak milicją nie postraszysz to ciężka sprawa nawet pół roku albo i lepiej .Czasami dla nie poznaki wyprzedają w licytacji na aaledrogo pod obcą osobą .Udało mi się kupić lokomotywę Br86 całkowicie wyciętą laserem w skali 1/25 za 110 pln .

Post zmieniony (01-09-18 22:59)

 
02-09-18 07:07  Odp: Sklepy z kartonówkami
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Z Answerem nie zawsze jest tak żle . Bywało tak że jak za pobraniem to na drugi dzień od złożenia zamówienia kurier już był z towarem. Nie mają w Answerze towaru spoza swojej produkcji. Natomiast jak tu pisali po mniej więcej roku część wcześniejszych nowości idzie na wyprzedaż pod obcą osobą . Tam się jak tu napisano zdarzają megaatrakcyjne ceny. Z tym że zauważyłem że wówczas po tych niskich cenach to nie palą sie do wysyłki , się wtedy czeka i czeka.

 
02-09-18 07:35  Odp: Sklepy z kartonówkami
Art1980 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja polecam Modelika mdele mają wlasne i akcesoria do nich,ale dość duży wybór a obsługa klijenta i wysylka na najwyższym poziomie.
GPM wybór modeli przeogromny i jak dla mnie najlepiej zorganizowana strona internetowa,do tego sporo promocji i nowości z wysyłką też nie ma problemu.

--

 
02-09-18 17:11  Odp: Sklepy z kartonówkami
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Jeszcze takie mi się przypomniały:

- Haliński, Kartonowa Kolekcja - bez problemów. Dobra komunikacja, szybka wysyłka i dobre zabezpieczenie przesyłek. Jedyny minus to konieczność zamawiania przez maila i ręcznego robienia przelewów, co jest nieco antyczne, ale da się przeżyć. (W KK jest niby sklep na stronie, ale potem i tak finalizacja zamówienia jest przez maila).

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
02-09-18 18:53  Odp: Sklepy z kartonówkami
Grzegorz82 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
 

GPM - zawsze szybka wysyłka i ogromny wybór
WAK - wybór spoko, wysyłka też szybka
ORLIK - jak wyżej
ANSWER - przeboje z wysyłką.. zawsze ktoś chory, albo inna wymówka, problemy z kontaktem, chociaż zamówienie na Jaworzno z ogromnym rabatem zrealizowali
HALINSKI - antyczny sposób zamawiania, ale wysyłka szybka i dobrze zabezpieczona
MOJE HOBBY - szybka i sprawna wysyłka
HOBBYSTA.pl - szybka i sprawna wysyłka
modelhobby - termin realizacji troszkę dłuższy niż np, w GPM, ale można uzyskać rabat i duży wybór

 
06-09-18 19:33  Odp: Sklepy z kartonówkami
Falon   

Dziś otrzymałem przesyłkę z modelami z GPM (już nie pierwszy raz) i to jest wzorcowe jak to ogarniają. Szybko i super zabezpieczone.

Post zmieniony (06-09-18 20:34)

 
06-09-18 19:48  Odp: Sklepy z kartonówkami
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Morele z GPM? Nie wiedziałem, że handlują owocami...
Dojrzałe, nie za słodkie przypadkiem, bo nie wiem czy samemu nie zamówić?

;-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
06-09-18 20:17  Odp: Sklepy z kartonówkami
Hator   

1. GPM i ORLIK - duży wybór i promocje. Jeśli w jednym sklepie nie ma, to zaglądam na drugi i przy okazji coś dodatkowego w oko wpadnie. Wysyłka bez problemowa.
2. Answer - kupowałem i kupuję jedynie przez Allegro i tutaj, jak na razie nie mam zastrzeżeń.
3. Model-Hobby - mają plastik i karton. Obsługa ok. Przesyłka błyskawiczna.
4. Modelik - bezpośrednio nic nie kupowałem, ale jak miałem pytania nt modelu to otrzymałem wyczerpującą odpowiedź.. Kontakt pozytywny.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024