FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-09-18 10:43  [G] Spitfire Mk VB - MM 10-11-12/2013
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Witam.
Spitfire z najnowszego wydania Małego modelarza.



--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
05-09-18 16:36  Odp: [G] Spitfire Mk VB - MM 10-11-12/2013
lubię placki   

Cześć. Model fajnie sklejony , napisz czy kleiłeś jak autor zalecił albo zastosowałeś paski łączące poszczególne części. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej budowie.

--
modele to moja pasja.

 
05-09-18 16:43  Odp: [G] Spitfire Mk VB - MM 10-11-12/2013
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Cześć. Kleiłem tak jak autor zaleca czyli 2 segmenty łączone na jednej wrędze. Pozdro.

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
05-09-18 20:03  Odp: [G] Spitfire Mk VB - MM 10-11-12/2013
jmx62   

O! Fajnie, właśnie mam go w najbliższych planach, już pokryłem arkusze lakierem.
Troszkę osłona kabiny wyszła nie teges, wiatrochron trochę słabo spasowany, limuzynka trochę jakby za niska i skoszona tylna część osłony,ale nie jest tragicznie. Tłoczyłeś sam czy to jakiś gotowiec?

 
06-09-18 08:01  Odp: [G] Spitfire Mk VB - MM 10-11-12/2013
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Owiewka gotowa produkcji Gomix tylko do spitfire Mk VIII i może dlatego słabo pasowała.

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 
06-09-18 12:00  Odp: [G] Spitfire Mk VB - MM 10-11-12/2013
kari   

... gratuluję wykonania;
... tak jak wspominał jmx62; oszklenie do bani ;-)
... no i te piasty kół - tragedia - wyglądają jak alufelgi z ogumieniem na niskim profilu :-)
oczywiście nie jest to błąd w Twoim wykonaniu tylko błąd w projekcie ;-)
--------------
ps. płat śmigła (górny); wyprostuj końcówkę bo się "wygła" :-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
06-09-18 14:01  Odp: [G] Spitfire Mk VB - MM 10-11-12/2013
Biess 



Na Forum:
Relacje z galerią - 5
Galerie - 171


 - 14

Te piasty kół i tak trochę zmniejszyłem obcinając po obwodzie. Jak już jesteśmy przy błędach projektu to kolory na statecznikach poziomych powinny być chyba odwrotnie bo jak dobrze się przyjrzeć to gryzą się z kadłubem. Oprócz tego lewy karabin mógłby być brązowy tak jak kamuflaż na skrzydle. Błąd na oprofilowaniu skrzydła jest poprawiony względem poprzedniego wydania. Szkoda, że te o których wspomniałem nie zostały poprawione.

--
Żyję by kleić, Kleję by żyć ;-)

Moja strona na Fb
Modele kartonowe

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024