FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
02-09-18 19:33  [G] Okręt podwodny projektu 670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
dżudol 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Witam

Chciałbym zaprezentować model okrętu podwodnego projektu 670 Skat/Charlie I z wydawnictwa Answer. Jest to mój pierwszy model po ok 18 letniej przerwie, a do powrotu do modelarstwa zainspirowały mnie relacje/galerie właśnie na tym forum. Po tak długiej przerwie praktycznie wszystkiego musiałem uczyć się od początku, a ten model był dla mnie swoistym poligonem doświadczalnym. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie spasowanie elementów, musiałem wykonać korektę tylko dwóch wręg pod kioskiem. Jeśli chodzi o samą budowę to wykorzystałem elementy wycinane laserowo, do klejenia użyłem BCG z wyjątkiem, kilku pierwszych segmentów gdzie zaczynałem z klejem do papieru na bazie wikolu. Do retuszu krawędzi użyłem Pactry A62, a arkusze pokryłem wcześniej lakierem bezbarwnym w spraju Motip. Zapraszam do oglądania i podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy następnym modelu.











--

Post zmieniony (17-04-21 22:45)

 
02-09-18 19:40  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Kurde, no to dość ciężki model jak po takiej przerwie. Jestem pod wrażeniem czystości sklejenia modelu a w szczególności jego dziobu. Fajna parówka :)

 
02-09-18 19:40  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Co prawda nie moja bajka ale GRATULUJĘ !!! I witam na forum. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
02-09-18 19:43  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Bardzo fajny model .
Bez dwóch zdań. Gratualcje
pzdr

 
02-09-18 20:03  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Czysto i starannie wykonany model . Gratuluję i czekam na następne
w Twoim wykonaniu .
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
02-09-18 20:19  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
Primo 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Gratulacje świetnie wykonanego modelu i powrotu do kartonu.
Pytasz na co zwrócić uwagę yyyyyyyyy długu trzeba by się zastanawiać żeby udzielić na to pytanie odpowiedzi.

--
Kleić każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej

pod młotkiem :KOF II
na bocznicy ; P3.1, Pruski wagon bagażowy , ADLER , Tx4 , OL 49 , Tkt48 , Cn2t Las


 
02-09-18 21:21  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
dżudol 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Dziękuję Panowie za tak miłe powitanie na forum!

--
dżudol

 
02-09-18 21:57  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
eustachy87   

Wygląda świetnie, aż się oko cieszy jak się ogląda :) Gratuluję efektu i chętnie obejrzę kolejny model.
Pozdrawiam!

 
02-09-18 23:00  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Bardzo czysto i starannie wykonany model. Gratulacje. Byłem ciekawy tego opracowania.

Pytanie mam tylko odnośnie odcieni, czy różnica w odcieniach w kadłubie to błąd drukarni czy swego rodzaju kamuflaż? (Chodzi mi o element kadłuba pod kioskiem)

 
03-09-18 07:26  Odp: [G] Okręt podwodny projektu K-670 Skat / Charlie I (Answer 5/2016)
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Świetny model. GRATULUJĘ.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024