FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
29-08-18 12:11  [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Coś wreszcie udało mi się skończyć.

CCGS Cove Isle - nienachalnej urody pomocniczy stateczek kanadyjskiej Coast Guard do obsługi boi nawigacyjnych. Model darmowy do wydruku z PaperShipwright, w skali 1:250.

Opracowanie bardzo przyjemne i dokładne, aczkolwiek dołożyłem coś od siebie, i przerobiłem kilka elementów na podstawie zdjęć oryginału.





 
29-08-18 20:32  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Super maleństwo.
Brzydkie i piękne zarazem. Maszt i schodki miażdżą:-)
Reling laserowo wycięty czy z drutu?

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
29-08-18 23:45  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Miałem napisać: "Śliczne maleństwo", ale StuG mnie uprzedził, choć nieco innymi słowy:). Acz ślicznym maleństwo nadal pozostaje.

W każdym razie - Mr. Tsing-u - jestem fanem Twoich modeli. Sięgasz tam, gdzie nikt nie sięga i wychodzi Ci to znakomicie.

Pytanko mam tylko jedno - przeszklenia okien nie rozważasz? Nie wiem, czy to dobry pomysł przy tych modelach, czy nie (sam często pozostawiam wycinankowe), ale ciekaw jestem, jak to widzisz.

Pozdrawiam

Post zmieniony (30-08-18 00:20)

 
30-08-18 07:05  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Bardzo ładna łupinka.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
30-08-18 07:25  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Uroczy szkrabek. Ja podziwiam relingi, no chyba, że zapałka ma 20 cm długości.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
30-08-18 08:24  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Sławko   

Właśnie miałem pytać w jakiej skali jest ta zapałka bo trudno uwierzyć, że tak drobne detale wykonane są tak czysto i ładnie.
Maszt, relingi, drabinki, żurawik i ponton sprawiają, że na model patrzy się nie jak na skalę 1:250 a na coś o wiele większego - jest co podziwiać.
Gratuluje talentu i nietuzinkowego szkraba w kolekcji :)

 
30-08-18 08:48  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
kari   

... jest tak brzydki, że aż ładny ;-)
__ __ __ __

 
30-08-18 09:00  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jaki mały taki ładny :) Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
30-08-18 09:48  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Grzecho_W 



Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Świetne wykonanie. Szczególnie drobnicy na tym mikrym modelu. Brawo.

 
30-08-18 11:01  Odp: [G] CCGS Cove Isle - PaperShipwright, 1:250
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Dziękuję wszystkim :)

StuG: Reling kartonowy, cięty laserem - relingi z drutu może by i były lepsze, ale ich robienie zwykle mnie frustruje i zabiera dużo czasu.

Mariaszek: Ja jestem fanem twoich modeli, więc mamy remis ;) Co do przeszklenia okienek, to nawet miałem taki zamiar, ale modelik jest tak skonstruowany, że zrobienie okien sterówki wiązało by się z przerabianiem szkieletu i ostatecznie zrezygnowałem.
A w mniej typowe rejony jeszcze sięgnę ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024