FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 
02-08-18 08:43  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Model wykonany wspaniale !!! Wspaniale w każdym calu !!! Podziwiam i gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
04-08-18 19:30  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Model aż zapiera dech. Dbałość o każdy szczegół wzbudza zachwyt. Malowanie w twoim stylu, nic dodać nic ująć pozostało mi tylko pogratulować fantastycznego modelu.

 
05-08-18 18:41  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Dziękuję :-)

Demon, coś mi się wydaje, że kolejnych lat już bym nie pociągnął..., bo albo ja bym dostał na łeb, albo model wylądował by na ścianie :-)

Mimo licznych przebojów z tym modelem i ogólnego zmęczenia, cieszę się, że udało mi się go skończyć.
Mam nadzieję, że będziecie mogli go zobaczyć na żywo w Jaworznie, a później w Przeciszowie.

Pozdrawiam, dziękuję i do zobaczenia :-)

--

 
09-08-18 09:43  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Szlag! Przeoczyłem Twój wątek choć cały czas pilnie go obserwowałem. Jednak upały robią swoje ;-)
Model przepiękny a dodatkową przyjemnością była możliwość podglądania procesu jego powstawania. Gratuluję i podziwiam.
Czekam na galerię końcową. Tej już nie przeoczę :-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
04-09-18 16:14  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

No, to gratuluję nagrody specjalnej w Jaworznie :) W pełni zasłużona!

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
05-09-18 08:09  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Darek1207 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Jak już Marcin pogratulował to tylko dodam zdjęcie.


Gratulacje.

 
05-09-18 09:08  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Przepraszam bardzo; a ten małoprzystojny, z tylną łysiną i w pomiętej jasnej koszulce, to kto?

--
serwusik

 
05-09-18 12:36  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Od początku wiedziałem, że tak się to skończy... Gratulacje! : )

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
05-09-18 16:38  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Gratulacje !

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
06-09-18 22:53  Odp: [R] Jagdpanzer IVL/70 /Modelik+scratch/15Pz.Gren.Div.Germany 45'
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Jeszcze raz dziękuję Wszystkim za słowa uznania wpisane tutaj na forum oraz te, które usłyszałem w Jaworznie :-)

Ekipie z Bielska - pragnę podziękować za wyróżnienie, które było dla mnie totalnym zaskoczeniem... - Marcin, jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia przy najbliższej wystawie ;-)

Ponadto, chcę podziękować również Pawłowi i jego sztabowi za zorganizwanie tak świetnej imprezy, niepowtarzalny klimat oraz wyróżnienie mojego modelu "Nagrodą Specjalną JAWOREK 2018" :-)

Pozdrawiam serdecznie
Tommy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 17Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024