FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
02-08-18 10:08  Odp: [G]Siemens Halske Bo "Na bocznicy..."
Miszka 

Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Nie wykonywalem podstawek do tej pory ale "podpuszczacie" mnie i chyba cos będę musiał zrobić bo faktycznie lepiej by to wyglądało gdyby lokomotywka stanęła na torach.Co do pantografu bardziej podoba mi się rozłożony dlatego tak go wykonałem.
Kurt śledzę Twoje wykonanie tego modelu na forum i bardzo mi się ono podoba gdyż zmieniasz trochę detali w stosunku do wycinanki.Ja można powiedziec wykonałem swoj model tylko go postarzając.Co do drzwi to też sie zastanawialem ale po przymiarce wyszlo miże gdyby otwierały się do srodka stykaja sie z panelem sterowniczym dlatego zrobilem je otwarte w ten sposób.Szkoda ze wczesniej nie wykonałem zdjec srodka ale moze cos tam bedzie widac na tch ktore zamieszczam.

 
02-08-18 12:19  Odp: [G]Siemens Halske Bo "Na bocznicy..."
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

I ta potłuczona szyba w środku wymiękam.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
03-08-18 16:00  Odp: [G]Siemens Halske Bo "Na bocznicy..."
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Gratulacje! Model i waloryzacja robią wrażenie.

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
10-08-18 21:57  Odp: [G]Siemens Halske Bo "Na bocznicy..."
Miszka 

Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Dziekuje wszystkim za komentarze i uwagi

 
11-08-18 10:35  Odp: [G]Siemens Halske Bo "Na bocznicy..."
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

A spróbuj go nie przywieźć do Bielska na konkurs we wrześniu, to CI własnoręcznie nakopię w odwłok :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
14-08-18 20:46  Odp: [G]Siemens Halske Bo "Na bocznicy..."
Miszka 

Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

W obawie o swoj odwlok zjawie sie:-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024