FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
22-07-18 16:29  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Seba.
No i już jest lepiej.
Dzięki że poprawiłeś fotki. Od razu co innego. Cieszy mnie to, szczególnie ze względu że sam aktualnie kleję ten model i chciałem na lepszych zdjęciach podpatrzyć jak Tobie on wyszedł.
Model nieźle sklejony, w kilu miejscach możnaby się przyczepić, ale ogólnie jest dobrze.
Cieszy oko.

Halogen.
Jeżeli Tobie nie przeszkadzają słabej jakości zdjęcia, to nie próbuj robić z tego normy.
Uważam bowiem że normą, a nie jak to nazwałeś, "traumą", powinno być dbanie o to, by wstawiane zdjęcia były wyraźne i czytelne.
Odnośnie "Takich tekstów".
Nie bardzo mam ochotę tłumaczyć się Tobie z tego co napisałem. Ale że napisałeś publicznie, więc publicznie odpowiem.
Użyłem prostego przekazu.
W zdaniu "Pokaż cały model, a nie tylko jego wybrane fragmenty." nie widzę nic oburzającego ani obraźliwego. Może poza tym że za mało w nim wazeliny, jak na Twoje standardy. Ale ja nie zwykłem przesadnie zachwycać się każdym nowym wątkiem na forum. Szczególnie gdy jest coś, co nie do końca mi się w nim podoba.
Byłbym wdzięczny gdybyś przestał mnie tutaj karcić i edukować po swojemu, bo nie jesteś żadnym autorytetem, by móc choćby próbowac.
I nie odpisuj, bo tylko niepotrzebnie zasmiecisz wątek. Ja dyskusję z Tobą skończyłem.

--

Post zmieniony (22-07-18 20:04)

 
22-07-18 21:54  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak nie masz się zamiaru tłumaczyć to po co to napisałeś i po co dekretujesz żeby ci nie odpowiadać ?
Oczywiście, że mi przeszkadzają słabej jakości zdjęcia i nie robię z tego żadnej normy więc nie twórz tu dziwnych teorii.
Przecież ja nie stwierdziłem że napisałeś coś oburzającego, czy obraźliwego, znowu coś sobie ubzdurałeś - ja tylko stwierdziłem dając przykład, że są bardziej odpowiednio sformułowane prośby, być może ty ich nie znasz, no ale to nie moja wina.
Co do wazeliny to nigdy się takimi kosmetykami na forum nie zajmowałem, a wręcz przeciwnie parę razy ośmieliłem się właśnie o wazeliniarstwie i cukrownictwie na forach napisać kilka cierpkich słów, wiec po raz kolejny pudło.
Nie wiem, czy ci ktokolwiek wspomniał, ale jesteś tu takim samym uczestnikiem forum jak każda inna osoba i nie widzę zupełnie powodów, aby nie zwracać ci w sposób kulturalny uwagi i nikt cię tu nie karci i nie edukuje po takiemu czy innemu, znowu coś sobie wymyśliłeś.

 
23-07-18 14:49  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Czyściutko i równiutko sklejony. Gratulacje.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
23-07-18 19:51  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Cieszy oko, jest dobrze, gratuluję.

 
24-07-18 15:03  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
Technick 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Bardzo ładnie sklejony model. Gratuluję :)

--
Kanał Youtube, Nakajima B5N2 "Kate", Ryan FR-1 Fireball, U-141 typ IID

 
24-07-18 21:11  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się i to bardzo, jak wykonałeś ten model. Brawo !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
25-07-18 08:17  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Super Ci wyszedł, to teraz idź za ciosem i sklej kolejne wersje. Mi jeszcze tylko T2 został do wykonania z AH. Mam nadzieje, że AH wyda jeszcze wersje D, G, K . Co do widoczności łączeń segmentów jest ok. Laszlik przesadza i u niego też łączenia będą widoczne :).
Pozdrawiam

--

 
26-07-18 12:11  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Mi też się podoba ale w życiu nie odważyłbym się użyć do klejenie poszycia kleju dragon. Gratuluję końcowego efektu.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
26-07-18 16:41  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
Seba77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam
Dziekuje Wszystkim za komentarze :-)
Co do Budaprenu Strong Dragon mnie on jakos podpasowal . Smierdzi bardzo ale mocno wiaze .
Pozdrawiam

 
26-07-18 17:40  Odp: [G] Bf 109 E4 Haliński
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No muszę się z Windusem zgodzić. Też bym się nie odważył kleić poszycia butaprenem Dragon :P

Model faktycznie sklejony bardzo fajnie, a przede wszystkim czysto, co w przypadku używania butaprenu nie jest takie proste. Jeśli chodzi o łączenia to spróbuj poeksperymentować z BCG, dzięki któremu można je całkiem fajnie zamaskować. I w tym miejscu faktycznie polecam kilka relacji ... np.: Arta, Cordela lub Laszlika, od których naprawdę można się wiele nauczyć.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024