FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 47Strony:  <=  <-  22  23  24  25  26  ->  => 
22-07-18 10:50  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Tak patrzę Halogenie na to co wrzucasz i mam wrażenie że w modelarstwie coraz bardziej zostajemy w tyle.

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
22-07-18 12:57  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie wydaje mi się, że coraz bardziej zostajemy w modelarstwie w tyle - ja przecież wybieram rodzynki z ciast, coś co mnie się podoba, co jest inspirujące, coś co pokazuje jakieś ciekawe techniki itd. mówię o modelarstwie kartonowym, bo jeżeli chodzi o plastiki to jest podobnie, a pokazywanie ich w tym temacie ma tylko i wyłącznie służyć do inspiracji projektantów i wydawców, aby może kiedyś wydali dany model w takim malowaniu, wersji itd.
Oczywiście nie da się ukryć, że mimo ukazywania się od wielu, wielu już lat coraz to atrakcyjniejszych i wcześniej nie wydawanych tematów na forach polskich nie widać, aby atrakcyjnych, premierowych relacji przybywało i może jest to małe pocieszenie, ale podobnie jest na polskich forach plastikowych.

 
22-07-18 14:50  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
Kalor 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 10
Galerie - 8
 

Może za mało for przeglądam, ale od kiedy wróciłem do klejenia po przerwie nie widzę żadnych nowych nazwisk. Sam nie wiem, może jestem też zbyt krytyczny po tym co się naoglądałem.

--
Inne moje projekty: Batignolles-Châtillon Char 25T, STRV 103C, Trabaccolo
Przyjemność powinno się mierzyć stopniem realizacji zamierzeń, panie Liang


 
25-07-18 23:00  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

No nie da się ukryć, że jest tak jak napisałeś i raczej są marne widoki na przyszłość.

Mimo dość późnej pory jeszcze troszkę pohałasujemy, poskrzypimy, nakopcimy, bo czołgutki jeżdżące som fajne, szczególnie jak widać na nich różne bambetle, brud i jeszcze jest polski akcent : )
https://www.youtube.com/watch?v=ABLHkJ7Izt8
I kolejna jazda tym razem z innej parafii :
https://www.youtube.com/watch?v=cl0TQ8XR4g4

 
28-07-18 16:18  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Surówka już została pokazana teraz czekamy na druk :

https://kultura.onet.pl/muzyka/wiadomosci/koncert-iron-maiden-w-krakowie-zespol-zlozyl-hold-polskim-lotnikom-zdjecia-relacja/bhfl826

Niestety słabo, bo marne te zdjęcia i za mało ich, aby obiektywnie ocenić model, niestety bardzo widoczne łączenia segmentów np. kołpak, łopaty mają zły skręt, krowie żebra, więc może pokażmy cały model, a nie tylko fragmenty :

https://www.youtube.com/watch?v=zDgxbehmWqM

Post zmieniony (28-07-18 16:21)

 
04-08-18 12:20  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jest lato to musi być ciepło, więc troszkę zdjątek z ciepłych krajów, a takim jest z pewnością Izrael i przede wszystkim ma atrakcyjne pojazdy i może coś się przyda :
http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=260992&ord=&page=12

 
04-08-18 14:44  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Nawiązując do powyższych zdjęć i temperatury za oknem, zastanawiam się,jaka tam w środku jest klimatyzacja ; ręczna,czy automatyczna ? ;-)
Bo że MUSI być nie wątpię...
;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
04-08-18 15:10  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tym bardziej, że pewnie w samych majtach nie podróżują.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
04-08-18 16:10  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Te łańcuchy z kulą na końcu jakie mają zadanie spełniać?

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
04-08-18 16:50  Odp: [Relacje] Kartonowe inspiracje
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Są po to by jakiś na ten przykład pocisk z granatnika przeciwpancernego nie dostał się między klin wieża-kadłub. Ciekawy szczegół przy modelu by był swoją drogą ;)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 24 z 47Strony:  <=  <-  22  23  24  25  26  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024