FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Wstawianie zdjęć na forum: tutoriale i miejsce na testy
Roboczy spis relacji: 1. OKRĘTY , 2. SAMOLOTY , 3...

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
12-07-18 09:41  Odp: [R] Me-262 A-1 (KA 1-2/2014)
Arche 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2

- 1

Strachooo to składać :-D przyglądam się bacznie relacji .

Odpowiedz na tę wiadomość 

12-07-18 10:00  Odp: [R] Me-262 A-1 (KA 1-2/2014)
Mejdej 

Na Forum:
Galerie - 10

- 3

Stachoo napisał:

> Projekt daje możliwość wykonania silników w mniejszym lub większym stopniu skomplikowania. Trudniejsza wersja zakłada wykonanie łopatek turbin wewnątrz i tę opcję wybrałem. Jest to ponad 200 dodatkowych drobnych elementów. Oczywiście ktoś może powiedzieć, że po co to robić, skoro praktycznie nie będzie nic widać. Ja uważam, że jest to doskonały trening cierpliwości i dokładności.
>

Pewnie, po to są te elementy. Jednak ja już odpuszczam, to czego nie widać, bo po prostu wole ten zaoszczędzany czas poświecić na kolejny model :). Sklejenie całego modelu od pana Halińskiego w wystarczającym stopniu uczy cierpliwości i dokładności i nie ma potrzeby dodatkowego szlifu na częściach które potem są niemal niewidoczne :D.

Jedyny wniosek to taki, że Stachoo ma dobę wynoszącą 32h :).

--

Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.

Albert Einstein

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018