FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-07-18 00:22  [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Rozpoczynam budowę modelu jak w tytule, ma być bardziej treningowy. Chciałbym nauczyć się budować modele w skali 1:200, na czterysetkaćh bez dna się nie nauczę. Wybór padł na model w skali 1:300, zobaczymy co mi wyjdzie.



Pozdrawiam Michał.

 
08-07-18 09:27  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

Michał , no to żeś mnie teraz zaskoczył z tym modelem.
Będę oglądał.

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
08-07-18 11:40  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
lubię placki   

Cześć zablo .Aktualnie postępy w pracy prezentują się bardzo dobrze , podaruje bacznie ponieważ temat jest ciekawy a skala odpowiednia .Powodzenia w dalszej pracy .Napisz co tam w tle leży ,czy to MM z Żubrem ? Pozdrawiam serdecznie Jacek.😊.

--
modele to moja pasja.

 
08-07-18 12:14  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Temat wybrałem ponieważ wydaję się prosty i niema w nim tysiąca części. W tle jest Żubr z MM-a, jest to mój najstarszy Mały Modelarz, przeglądałem i wspominałem czasy jak się czekało na kolejny wydany numer teraz wydawnictwo ciągle coś powtarza mało nowości ale było minęło.

Pozdrawiam Michał.

 
08-07-18 15:29  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
lubię placki   

Cześć Michał.Bardzo dziękuję za odpowiedź, nieśmiale zapytam czy mógłbyś przesłać skany tego Żubra.Poszukuję modelu tego samolotu od Lecha (Card Plane)ale bezskutecznie.Jeżeli była by taka możliwość to proszę na e-mail jacekplacek1971@outlook.com. Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za pomoc.Dodam że będzie dopełnieniem kolekcji.

--
modele to moja pasja.

 
08-07-18 18:19  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

A ja na zdjęciu nr 8, w górnym prawym rogu widzę jakiś kadłub, zapewne modelu z JSC :)

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
08-07-18 18:26  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Panowie skupcie się na pancerniku, tak to kadłub De Ruyter. Lubię placki- fizycznie nie mam takich możliwości ale będę pamiętał.

 
08-07-18 19:17  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

zablo1978, a może warto tak zaprezentować swoją pracę, żeby można się było skupić TYLKO na niej, a nie na wszystkim innym poza nią?

lubięplacki, moja poczta nie przyjmuje podanego przez Ciebie adresu e-mail, wiadomość wysłałem na adres podany w profilu.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
08-07-18 20:16  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Na razie nie mam jak robić zdjęć na jednym, fajnym tle ale postaram się niebawem.

 
27-07-18 21:18  Odp: [R] USS Iowa, 1:300, GPM 61.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Powolutku dłubię, część podwodna za bardzo mi nie wyszła trzeba będzie psiknąć jakimś kolorem.



Pozdrawiam Michał.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024