FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
05-07-18 17:40  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ja też MAM !!! Popieram AleksWro i Jaśka. Model graficznie opracowany jest SUPER ! Piękne barwy. Piękna robota Panie Pawle :) Czekam na Apacza - koniecznie w barwach IAF.

Viper też by się przydał :)

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
05-07-18 18:12  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No to jak macie to dajcie jakieś zdjęcia jak to w druku wygląda. Nie żebym miał obawy, tylko po prostu mnie to ciekawi :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
05-07-18 21:30  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Watek nieco przewietrzylem...

Kolego Zenku, czy "zenek", bo moze to znaczy cos innego... Od dluzszego juz czasu wystawiasz nasza cierpliwosc na probe. Moze dla odmiany, zamiast kolejny raz marudzic, czy wpisywac swoja liste skarg i zazalen, pokazalbys jakis sklejony model? Relacje? Cokolwiek? Bede zobowiazany... Za brak ciagu dalszego narzekania rowniez... I z gory dziekuje.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
05-07-18 21:50  Odp: [N] AH-1F
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja również nabyłem. Za 25 zł? Naprawdę? Za taki model to grzech nie wziąć. Tymbardziej że będzie wyglądał pieknie.
Bardzo ładne malowanie, świetne slady eksploatacji.
Panie Pawle, gratuluję kolejnego swietnego opracowania. Kartonowa Kolekcja to swietna alternatywa dla Małego Modelarza, tylko klasę wyżej.

--

Post zmieniony (05-07-18 21:51)

 
06-07-18 20:27  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Cobra już u mnie leży na magazynie czekając na zrobienie seri Cóbr z istniejącym już japońcem i jeszcze jest zieleniak. A pan Paweł dał wprowadzające w błąd foty na temacie bo w rzeczywistości grafika jest boska a nie taka blada jak na fotkach.

 
06-07-18 20:40  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Wstawi ktoś w końcu zdjęcia ? :D

 
06-07-18 21:34  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
Sławko   

Takie na szybko będą wystarczające ? ;)



Sam poczułem się trochę zawiedziony informacją, że nie jest to całkiem nowy model a tylko odświeżony projekt w nowym malowaniu.
Z drugiej strony znając poziom jaki trzyma wydawnictwo nie mogłem się oprzeć by modelu nie wziąć w łapki. Nie rozczarowałem się tym co zobaczyłem i modelu już z łapek nie wypuściłem. Grzecznie udałem się do kasy, zapłaciłem i przywiozłem do domu :D
Model na wysokim poziomie jeśli chodzi o jakość druku, żadnych przesunięć kolorów, kolorystyka jednolita, stonowana waloryzacja i do tego cena 25 zł.
W porównaniu do poprzedniej Cobry to jednak jest spora różnica, można powiedzieć, że to jest jednak nowy model.
Po za tym chyba wolę jeden nowy model przy kilku odświeżonych projektach ale za to opracowany porządnie bez błędów wynikających z upływających terminów niż 5 nowych skleconych na czas zawierających poważne niedociągnięcia.

Przy okazji, ponieważ jest to jeden z moich pierwszych wpisów na tym forum, to grzecznie było by się przywitać. Zatem serdecznie witam całą pozytywnie zakręconą brać modelarską z każdego zakątka naszej planety jaka zagląda na Konradusa :)

 
06-07-18 22:06  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Dzięki Sławko, dzisiaj na PIWKU miałem okazję pooglądać na żywo. Ten model po prostu jest wart swojej ceny i tyle.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
07-07-18 00:11  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Wyglada to naprawde dobrze. Pawle gratuluje nowego modelu, tym bardziej na takim poziomie. Przychylam sie rowniez do prosby o AH-64D, ale klasycznym amerykanskim malowaniu. Waloryzowany zielony, a nie zadne zydowskie kolorowanki :)

 
07-07-18 09:47  Odp: [N] AH-1F "Tzefa" Kartonowa Kolekcja nr 30
kari   

rowin: "... AH-64D, ale klasycznym amerykanskim malowaniu."
... może tym razem w ... klasycznym szarym. ;-)
---------------------------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024