FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
28-06-18 10:43  Odp: [R] Taki sobie żaglówek 2 czyli Grossherzog Frierdrich August z 1914 roku czyli Stadsraad Lehmkuhl z 1921 roku
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

I jak z tematem?
Pare dni temu mialo miejsce takie spotkanie w Bergen


--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
28-06-18 12:13  Odp: [R] Taki sobie żaglówek 2 czyli Grossherzog Frierdrich August z 1914 roku czyli Stadsraad Lehmkuhl z 1921 roku
darmuszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 1

Czołem.

Niestety leżę i kwiczę jak długi.
Obecny kontrakt tak obciążony dodatkową robota, że nawet nie skończyłem HMS Badger od Seahorse o innych rzeczach nie wspominając.
Al Dasma sporo do przodu ale nadal to jeszcze wiek młodzieńczy. Żaglówek musi poczekać na lepsze czasy chociaż jest to mój top urgent projekt.
Niedługo schodzę ale wakacje to nie jest sprzyjający okres na dłubanie niestety.
Mój PC sprzęt też wymaga upgrade bo już nie ciągnie Rhino i innego softu.

Dam znać jak tylko cos się ruszy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024