FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
15-06-18 22:02  Odp: [G]MS-20 DAGLEZJA skala 1:35
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Alaski - żywica bezbarwna kupiona tu -http://allegro.pl/najlepsza-zywica-odlewnicza-bezbarwna-fv-1kg-i7357837150.html
faktycznie szybko twardnieje, zdjęć więcej nie mam bo podstawa już pojechała.
Efekt falowania sam powstał - podejrzewam , że podczas twardnienia były jakieś drgania.
Testowałem tez inne wynalazki typu : http://allegro.pl/sztuczna-woda-1-l-i7398552589.html
ale nie polecam - dziwna substancja - długo się ścina i robi się z tego galareta.
Dlatego szukając trafiłem na tą żywice z linku powyżej a że sprzedający z opola więc nie musiałem długo czekać :) sam odebrałem. bez testów wlałem i wyszło dość fajnie. Przy twardnieniu nie wydziela dużo temperatury. Ale trzeba uważać na materiały takie jak styropian czy styrodur - potrafi uszkodzić.
Norvik - za parę dni pokaże w takim samym malowaniu wersję w 1:25 :)
dweler - elementy wydrukowane to - opony, felgi, mechanizm otwierania mostu, podłoga kabiny + silnik + skrzynia biegów i parę drobiazgów wyposażenia

--

Post zmieniony (15-06-18 22:05)

 
17-06-18 19:11  Odp: [G]MS-20 DAGLEZJA skala 1:35
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Dziękuje , oglądając Twoją wodę natknąłem się na alledrogo na tę samą i tez się nad nie zastanawiałem, teraz mam pewność :) Pozdrawiam.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
18-06-18 14:58  Odp: [G]MS-20 DAGLEZJA skala 1:35
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Dzięki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024