FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
06-06-18 19:08  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
karlos   

Answer na pewno strzałem w dziesiątkę byłoby wydanie MiGa21 w barwach z okresu konfliktu wietnamskiego i arabskiego . Co nie oznacza , że obecnie wydane są mało oczekiwane . Ostatnie malowanie SUPER !! I mam nadzieję że wersja MiGa21 UM MONGOL kiedyś powstanie .Pozdrawiam P.S Tak przy okazji to i MiG 23 by się przydał w np. irackim malowaniu

Post zmieniony (06-06-18 19:31)

 
13-06-18 11:33  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Dobre opracowanie A-10 byłoby strzałem w dziesiątkę, ale błagam, żadnych dziwacznych okolicznościowych malowań. Ja bym najchętniej przygarnął wersję w standardowych barwach szarych albo zielonych (czyli takie jak kiedyś były w MM). Nadal nie mogę przeboleć wydania Corsaira II w tym dziwacznym pustynnym malowaniu i czekam aż wyjdzie wersja w tradycyjnym jasnoszarym kamuflażu US NAVY.

Miłośnikom malowań okolicznościowych może spodobać się A-10 w pasach inwazyjnych.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
13-06-18 12:11  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ja nabyłem na imprezie w Warszawie m.in. to pustynne wydanie Corsaira. Model jest świetny! Malowanie bardzo mi się podoba. Nie nazwałbym go dziwacznym. Po prostu Desert Storm. :-) nie zmienia to faktu, że w srebrnym malowaniu rowniez nabędę.
Co do Fishbed-a, to tez go sobie obejrzalem. Wydany wzorowo. Kolory bardzo ladne, wart swojej ceny, szczegolnie jesli jest nizsza o 25% podczas imprezy. Niemniej jednak nie kupilem. Po pierwsze mam juz dwa inne wydania z Answera, po drugie majac niezbyt duzo czasu na klejenie trzeba dokonywac wyborow. Ale przyznaje, ze ciezko bylo go odlozyc. :-)

Jeszcze tylko jedna uwaga dla wydawcy. Moim zdaniem wydawanie modeli w dwoch wersjach w jednym zeszycie (srebrna kreda i offset) tam gdzie to mozliwe to super rozwiazanie. Fajnie by bylo, gdyby tez wregi byly dwa razy. Tak bylo chyba w modelu Su-11.

Liczę na tego A-10 od Was ;-)
--

Post zmieniony (13-06-18 12:56)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024