FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
31-05-18 16:09  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Prowokator ;)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
02-06-18 20:38  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Model jest ładnie wydrukowany i bez przesunięć.
Niestety nie mamy tutaj dwóch modeli jak miało to miejsce przy migu 21 bis. Jest wydany na zwykłym papierze.

Natomiast co do irydy to mam egzemplarz bez przesunięć, więc wygląda na to że tylko część egzemplarzy na ten błąd przesunięcia. I te co widziałem to rzeczywiście przesunięcie wynosi "o grubość włosa".
Więc jeśli chcemy kupić modele to najlepiej zakupić na stoisku u wydawcy na konkursie modelarskim.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
02-06-18 20:52  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jeszcze jedna uwaga co do modeli wydanych w srebrnym malowaniu na papierze kredowym.
Wydaje mi się on dość delikatny. Łatwo o rozmazanie druku. Warto jakoś zabezpieczyć, tylko czym?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
02-06-18 22:22  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Bizon, czekam na fotki arkuszy. I nie tylko ja.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
02-06-18 23:29  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Będą będą.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
03-06-18 08:26  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Seweryn 

 

Ogladałem w Krakowie Miga, pięknie wydany. Słynna Iryda także bez uwag.

--
Seweryn

 
03-06-18 16:42  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Bart 

Na Forum:
Galerie - 1
 

To ja będę pierwszy. Też odebrałem bezpośrednio w Krakowie. Wszystkie egzemplarze MIGa i Irydy były na stoisku bez przesunięć. Logo miecznika jest przepięknie zaprojektowane i wydrukowane.

Co do Irydy (piszę tu, bo inny wątek zamknięty). Fajnie bo można było porównać model z oryginałem w muzeum. Brakuje mi takich małych stateczników na skrzydłach. Przydałby się również w projekcie rysunek przewodów pirotechnicznego na kabinach tak aby je łatwiej wykonać. A przy okazji jaki macie pomysł aby takie przewody jak najlepiej wyszły ?

Zastanawiam się na ile zwiększyłby się koszt, gdyby któryś z projektantów pokusił się o zaprojektowanie przedziałów awioniki, radaru, odsłoniętego silnika. i.t.p.
A może podobnie jak w przypadku modeli plastikowych pojawiłby się jakiś zewnętrzny producent który wypuszczałby dedykowane do konkretnych modeli elementy waloryzujące. Dodatkowe uzbrojenie, podkładki pod koła, drabinki i.t.p.




--

Post zmieniony (03-06-18 16:48)

 
03-06-18 16:50  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Pewno takie akcesoria już są ; przeznaczone do modeli właśnie plastikowych w skali 1:32...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
03-06-18 19:49  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Bart czy możesz potwierdzić że kolor na MiGu jest szary a nie srebrny.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
03-06-18 21:18  Odp: [N] MiG-21 MF Fishbed - ANSWER
Kylo Ren 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


 - 6

Też miałem okazję obejrzeć tego miga i powiem szczerze, że jest ładnie opracowany nic tylko brać. Kto wie może i ja się skuszę na zakup modelu. Jeśli chodzi o wydawnictwo to ma dużo ciekawych tematów jeśli chodzi o samoloty odrzutowe.

--

Post zmieniony (03-06-18 21:23)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 5Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024