FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
23-05-18 00:01  [N] Answer Iryda
Franek_ak   

Mam nowego answera z Irydą :) wydanie bardzo fajne, godne polecenia :) Praktycznie dwa modele w jednym wydaniu :) szkoda, że w tym samym malowaniu ;) jedno na kredzie, a drugie na ofsecie :) Przedstawiam zdjęcia tego samego arkusza :) Niestety w wydawnictwie kiepsko zabezpieczyli model przed wysyłką... Efekt taki, że model trochę pogięty na rogach (na szczęście same części są raczej OK). Niestety tego samego nie można powiedzieć o owiewkach... Z nich już raczej nic nie będzie...

Post zmieniony (23-05-18 00:02)

 
23-05-18 00:09  Odp: [N] Answer Iryda
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Też dzisiaj dostałem paczkę .Projektl ciekawy , ale kuźwa przesunięcia takie jak w mig-23.
Szkoda słów!!!?
To już jest chamstwo, wstyd, żenada!
Ja tego tak nie zostawię.

Post zmieniony (23-05-18 01:26)

 
23-05-18 00:09  Odp: [N] Answer Iryda
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

:) Obawiam się że żadnych zdjęć nie widać :)

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
23-05-18 00:22  Odp: [N] Answer Iryda
Franek_ak   

https://photos.app.goo.gl/hkRyB0m4r6yME7UR2

 
23-05-18 06:56  Odp: [N] Answer Iryda
karlos   

SU-11 tak samo przesunięcia . Tragedia . Zastanawiam się czy nie anulować mojego zamówienia na Irydę

Post zmieniony (23-05-18 07:00)

 
23-05-18 07:02  Odp: [N] Answer Iryda
karlos   

Franek-ak mam pytanie czy na kredzie też są przesunięcia? czy tylko ofset?

 
23-05-18 07:53  Odp: [N] Answer Iryda
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

https://youtu.be/QI0bB4Pe7sU?t=24s

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
23-05-18 07:58  Odp: [N] Answer Iryda
Franek_ak   

Na moich arkuszach też są przesunięcia niestety...

Powiem tak. Model do tanich nie należy, a tutaj taki kwas... Jeszcze gorsza jest ta jakość pakowania. Model był po prostu źle zabezpieczony.

Post zmieniony (23-05-18 12:38)

 
23-05-18 08:18  Odp: [N] Answer Iryda
yak   

Kiedyś mój kolega mawiał, że nic nie cieszy tak jak cudze nieszczęście. Co prawda wcale nie odczuwam po mojej stronie zwiększenia poziomu szczęścia czy satysfakcji, ale wzrósł poziom samozadowolenia, że pewne wydawnictwo i jego produkty traktuję od paru ładnych lat jakby ich nie było. Z korzyścią dla portfela, przynajmniej mojego. Czego i Państwu serdecznie życzę.....

 
23-05-18 08:24  Odp: [N] Answer Iryda
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Wygląda na to że mają problemy z drukiem koloru srebrnego, bo tylko na tych modelach przesunięcia występują.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 7Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024