FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
25-05-18 18:33  Odp: [N] Answer Iryda
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Witam, zdjęcia Irydy:



Pozdr.

 
25-05-18 19:09  Odp: [N] Answer Iryda
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Ja tam z tych zdjęć przesunięć koloru nie mogę dostrzec.
Będzie kawał fajnego modelu.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
25-05-18 19:27  Odp: [N] Answer Iryda
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No to się Artur chyba nie przyjrzałeś za bardzo. Trzecie zdjęcie od końca. Zwróć uwagę na szachownicę i miejsca doklejenia pylonów. Po lewej stronie widać jasne pasy. Kwestia jak to wygląda na żywo i czy zdjęcie oddaje stan faktyczny czy też przekłamuje w jedną lub druga stronę. Mnie generalnie kilka zdjęć które zobaczyłem zarówno tu jak i na fb odstraszyły od zakupu online. Jeśli kiedyś będę miał możliwość model dokładnie zobaczyć na żywo to ocenię czy warto czy też nie, podobno są egzemplarze lepsze i gorsze ... mam nadzieję że jednak będzie warto bo 25 lat czekałem na model tej maszyny i to właśnie w tym malowaniu mi się marzył. No ale straszą że nakład już prawie wyczerpany a dodruk może być cyfrowy i szary a takiego czegoś na pewno nie kupię :(

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-05-18 20:04  Odp: [N] Answer Iryda
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Przesyłam obrazy w lepszej rozdzielczości.
Polecam pobrać grafikę i obejrzeć w przybliżeniu:

 
25-05-18 20:11  Odp: [N] Answer Iryda
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

No tak, teraz to już nie ma żadnych wątpliwości. Dzięki za zdjęcia.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-05-18 20:37  Odp: [N] Answer Iryda
Sebastian W. 

Na Forum:
Galerie - 5
 

Koledzy powiedzcie mi z czego tak naprawdę wynikają te przesunięcia kolorów? Czy to wyłącznie wina maszyny drukującej, czy może wydawca taki kiepski plik przekazuje drukarni? Myślę, że nikomu nie zależy na tym żeby wydać wadliwy produkt dlatego zastanawia mnie gdzie leży przyczyna.

 
25-05-18 21:17  Odp: [N] Answer Iryda
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Nie mam pojęcia skąd się to bierze.
Wydawca na Facebooku tłumaczył coś o drukowaniu w srebrze, ale i tak nie bardzo wiem o co chodzi.
Właśnie wyciągnąłem Orlikowego Grota w offsecie druk srebrny.
Nakład 900 sztuk.
Wydruk idealny.
Sprawdzałem dokładnie kartka po kartce.

 
25-05-18 21:23  Odp: [N] Answer Iryda
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Ciekaw jestem jakby wyszedł eksperyment gdyby Answer zlecił druk firmie z zewnatrz., Chociaż jeden model nie korzystając ze swoich maszyn..

 
25-05-18 21:31  Odp: [N] Answer Iryda
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 

A ja chętnie przegrane jeden z takich "baboli", oczywiście za darmo, od tego co tak marudzi, że taki model jest bezwartościowy (przesyłkę oczywiście pokryję).

 
25-05-18 21:42  Odp: [N] Answer Iryda
alabama25   

Jak można rozmawiać z kimś kto nie chce w ogóle zrozumieć co jest problemem? "Ludzie plują im w twarz, a oni mówią, że dasz pada". Każdy z nas ciężko pracuje żeby kupić sobie dobrze wydany model, a dostaje gówno. Przepraszam moderacje za uniesienie. Wszyscy chyba pamiętają jak było kiedy okazało się że wypuszczają cyfrowe reprinty bez najmniejszego zająkniecia.

Proponuję bojkot tego wydawnictwa, zasłanianie ich modeli w Empiku. Do czasu ażsię ogarną.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024