FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
23-05-18 19:59  Odp: [N] Answer Iryda
Hator   

Będzie miał drugi, niepognieciony egzemplarz z przesuniętym kolorami? ;-)

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
23-05-18 20:30  Odp: [N] Answer Iryda
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panie Answer popełnił Pan blamaż. Ale okładka Kusi jednak :) Tylko jak to pogodzić?

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
23-05-18 21:50  Odp: [N] Answer Iryda
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Jak ten użytkownik facebooka dostanie od wydawnictwa drugi egzemplarz to na pewno napisze tutaj też, czy wszystko jest ok :-)))))

 
24-05-18 10:40  Odp: [N] Answer Iryda
piotr.karton 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
 

Ja swój egzemplarz odbieram na Babarybie więc sprawdzę przy sprzedawcy ;)

Post zmieniony (24-05-18 10:41)

 
24-05-18 12:02  Odp: [N] Answer Iryda
karlos   

Piotr.karton jak będziesz odbierał swój egzemplarz to bardzo proszę OPIE..DOL przy okazji przedstawicieli Answera za to że tak podchodzą do sprawy . Fajnie że wydają takie tematy bardzo oczekiwane , ale wadliwe egz. nie powinny wpadać w ręce Nas odbiorców . Ja anulowałem swoje zamówienie na Irydę jak dotarła do mnie informacja o tych wszystkich wadach druku Po prostu już mam dosyć po wadliwym MiG23, Su11 a teraz Irydą i wielką loterie na chybił trafił jaka paczkę tym razem otrzymam . Czy będę happy czy po prostu WKUR...Y !!!Nie ma co udawać że problem nie istnieje ponieważ istnieje . A rozwiązanie jest proste !! Od teraz jeśli nie przejże danego egz to nie kupuje a nie kupując wydawca nie zarabia i rachunek jest prosty. Od teraz składam zamówienia tylko przez inne firmy wysyłkowe np.GPM i jeśli będzie to produkt Answera to będę prosić o dokładne przejrzenie danego egzemplarza i jeśli będą błędy z automatu anulować zamówienie . To najprostsza selekcja na ukryte buble .

Post zmieniony (24-05-18 12:12)

 
24-05-18 14:34  Odp: [N] Answer Iryda
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=720145338109938&id=136714076453070
Zdjęcia sklejonego kadłuba.

--

Post zmieniony (24-05-18 15:15)

 
24-05-18 20:07  Odp: [N] Answer Iryda
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mam nadzieje, ze nastroje ciut ostygly, bo zaczelo sie robic cieplo. Mam nadzieje, ze dalsza dyskusja bedzie toczyla sie merytorycznie, bez niepotrzebnych emocji i koniecznosci ponownego kasowania postow/zamykania watku...

Przeczytajcie to, co napisal killy9999 w Cafe, bo uwazam, ze naprawde warto:

"Napisałem długiego posta w wątku o Irydzie Answeru i przy wysyłaniu okazało się że wątek został już zamknięty. No to wklejam tutaj w nadziei że post komuś się przyda.

Pamiętajcie że przy zakupie przez internet przysługuje wam prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, a sprzedawca musi wam zwrócić całe wpłacone pieniądze. To znaczy że pokrywacie z własnej kieszeni koszty przesyłki zwrotnej, ale sprzedawca nie może wam potrącić kosztów wysyłki do was. Przy zakupie przez Allegro część sprzedawców oferuje darmowy zwrot towaru, i wtedy możecie bez problemów taki towar odesłać nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Co więcej, jeśli towar jest wadliwy - a tutaj jest - to możecie reklamować i domagać się wymiany na produkt wolny od wad/zwrotu pieniędzy ORAZ zwrotu kosztów odesłania wadliwego produktu. Ja to wielokrotnie w przeszłości uskuteczniałem, aczkolwiek nie z Answerem. Myślę że to będzie najskuteczniejsza metoda działania, bo samo narzekanie na forum wiele nie zmieni, a jak wydawca będzie ponosił dodatkowe koszty związane z felernymi egzemplarzami to być może kontrola jakości stanie się lepsza.

Swoją drogą to czy ktoś mógłby pokazać zdjęcia tych przesunięć w druku?"

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
24-05-18 21:06  Odp: [N] Answer Iryda
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Później pyknę skan tych części będzie widać najlepiej.

 
24-05-18 21:51  Odp: [N] Answer Iryda
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Nie miałem nigdy, na szczęście, podobnej sytuacji, ale na przyszłość chciałbym mieć jakiś artykuł pod ręką dlatego prośba o wskazanie gdzie jest mowa (jakie prawo) o tym, "że przy zakupie przez internet przysługuje wam prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, a sprzedawca musi wam zwrócić całe wpłacone pieniądze".

EDIT

znalazłem taki artykuł. Chodzi o umowę sprzedaży na odległość.

Post zmieniony (24-05-18 22:23)

 
24-05-18 21:55  Odp: [N] Answer Iryda
alabama25   

@Rafael tylko że akurat prasa nie podlega zwrotowi, a tak są "zhierarchizowane" modele. Dlatego pozostaje tylko pisanie maili o wymianę, które może ktoś odczyta i się pofatyguje.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 7Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024