FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 50 z 134Strony:  <=  <-  48  49  50  51  52  ->  => 
20-05-18 19:32  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
andre   

Z GPM Panzerjäger Triebwagen 51 był wydany już wcześniej w roku 2000 pod numerem 168 serii G.Podejrzewam że to jest wznowienie tego wydania i zastanawiam się czy są jakieś zmiany do starego wydania.

--
-----
Pozdrowienia dla wszystkich
Andrzej

 
20-05-18 19:43  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Rok 2000 na zeszycie nie pozostawia złudzeń że to wznowienie . A czy coś zmienione to niewiem. Generalnie to kategoria byczych modeli a nie jakiegoś detalu. Z tworzywa by kosztowało krocie. A wznówki z GPM dotychczas nie raziły wysoką ceną. Więc może będzie tak samo.

 
21-05-18 14:10  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Dawidsan 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Może ktoś kupił Irydę i może pochwalić się paroma zdjęciami arkuszy?

--
Pozdrawiam !

 
22-05-18 19:45  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Wydawnictwo Reimers Modellbaubogen wypuściło ciekawego dwupłatowca Zeppelin Staaken R.VI https://www.reimers-modellbaubogen.de/neuheiten/

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
22-05-18 20:23  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Już nadałem do byłej w efie żeby zaraz zamówiła m.in. Staakena na Fentensie ,a tu lipa bo jeszcze niema w sklepie. A model obowiązkowy.

 
23-05-18 17:00  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Piotreq 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

W EMPiK-u jest PZL P.7a z MPModel. Cena 30 zeta. Niestety, zafoliowany, toteż nawet arkuszy nie można obejrzeć. Jeżeli ktoś kupił, niech się pochwali zdjęciami.

 
23-05-18 21:31  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Ja nie wiem co wy macie z tym foliowaniem. Zawsze rozrywam woreczki i nigdy nie było problemów po stronie pracowników empiku.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
23-05-18 21:43  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Mowa o folijkach już dawno była. Ja nie tykam, jak ktoś coś zabezpieczył przed czymś to niech se leży na półce ... ta okładka do oglądania. No taki mam charakter ;-)

 
24-05-18 12:59  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja jak nie mam zamiaru kupić to nie ruszam. Nie jestem typem ludzi "Januszy i Grażyn polskości", gdzie otwiera pudełko ryżu i później zostawia na połce lub bierze może zamknięte.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
24-05-18 15:01  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

A czy Answer kiedyś nie mówił że foliowanie jest tylko na potrzeby transportu i że oni nie mają nic przeciwko rozfoliowywaniu? Tak mi coś świta, ale ręki za to nie dam sobie uciąć.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 50 z 134Strony:  <=  <-  48  49  50  51  52  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024