FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
22-05-18 08:57  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,jeszcze niedawno napisałbym,"muszę go mieć",bardzo mi się podoba Twoje wykonanie ,może na gąskach trochę więcej metalu,ale to Twoja wizja,gratuluję,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
22-05-18 10:53  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Arche 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2


 - 1

Gratulacje. Wykonałeś robotę z wyobraźnią, to widać po efektach... jak dla mnie świetna robota .
Pozdrawiam.

 
22-05-18 11:39  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Mi też się podoba. Bardzo fajne brudzenie i model,

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
24-05-18 12:46  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Cześć.
Dzięki za wszystkie komentarze i pozytywne przyjęcie.

Sławek "( i te rury rpg 7)" przepraszam ale nie wiem o co chodzi.
Dalej: "ale trochę wybłyszczyłbym gąsienice , zawsze są starte do metalu". Nie zgodzę się z tezą że coś jest ZAWSZE jakieś albo jakieś, za to zawsze znajdzie się jakiś wyjątek. Jest mnóstwo przykładów gdzie gąski są przetarte jak i nie przetarte (przykład poniżej).



MichalR Żadne wypociny, bardzo fajnie opracowany model, zarówno pod względem konstrukcji jak i graficznie. Każdy normalny użytkownik będzie zadowolony, natomiast ja nie mogę wytrzymać i zawsze muszę coś tam dodać od siebie :).

ceva sprawa gąsek to wybór pomiędzy kolejnymi tygodniami spędzonymi nad ich rzeźbieniem lub pójście na łatwiznę ale za to uzyskanie czasu na rozpoczęcie kolejnego modelu. Jak w życiu, coś za coś.
Dalej "wszystkie naraz pootwierane skrzynki wyglądają nieco nienaturalnie". Po pierwsze nie wszystkie, jedna jest zamknięta :). Tu tak samo jak w przypadku gąsek można pokazać zdjęcia gdzie wszystko jest pozamykane i takie gdzie wszystko jest otwarte, nie ma co generalizować. Poza tym tak jest ciekawiej i można fajnie urozmaicić model wieloma drobiazgami.
Podstawka faktycznie by się przydała, myślę że w przyszłości ją dorobię.

--

Post zmieniony (24-05-18 12:48)

 
24-05-18 13:08  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
WOJTEK 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Gratuluję pięknego modelu, fajnie zbudowany i ładnie pomalowany. Co do brudzenia to nie ma czego się przyczepić bo to akurat ZAWSZE jest sprawą indywidualnej wizji modelarza:) Maszyna może być mniej lub bardziej wyeksploatowana. Jedyne co tak delikatnie odstaje od całości to te ogniwa zapasowe na przodzie, wyglądają na jeden duży element, te kilka sztuk mogłeś dopieścić :). Ale jak wspomniałeś to kwestia kompromisów:)

 
24-05-18 14:59  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

dweler, co to za zdjęcie? Ten pojazd pewnie stoi w muzeum albo nie ruszał się kilka tygodni z koszar. Moim zdaniem gąsienice powinny wyglądać tak:



Po jeździe po poligonowym piasku, gąsienice były całe metaliczne.

A model jest super.
--

Post zmieniony (24-05-18 15:02)

 
24-05-18 15:06  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

chodzi mi o zdjecie z prawej burty patrząc na wprost, taka wnęka, to nie rg rury bo tak wyglądają , wnęka przy jarzmie armaty, co do gąsienic , zawsze jak pojazd przejechał parę metrów gąsienice starte były do metalu uwierz mi bo miałem styczność z pojazdami gąsienicowymi jako zawodowy żołnierz, chyba że sie myle. Pozdrawiam

 
24-05-18 22:11  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

*********! Gratulacje!

 
25-05-18 09:03  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

WOJTEK zgadzam się co do gąsek na przedniej płycie ale zwróciłem na to uwagę dopiero po malowaniu jak już farba ładnie zalała łączenia ogniw. Robiąc to teraz sfrezował bym łączenia.

Lelum Polelum mój egzemplarz nie ruszał się kilka tygodni z koszar :). A tak poza tym to dzięki za fotkę, bardzo się przyda przy robieniu Merekavy.

Sławek ale co to te "rg rury" bo chyba jakiś zamulony jestem?

 
26-05-18 12:00  Odp: [G] Egipski SU-100 1:25 WAK
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Bardzo ładnie sklejony i umalowany pełzacz. Wyrazy uznania.

Sławek chyba pomylił te zielone i brązowe butelki w jednym ze schowków z głowicami do granatnika RPG-7.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024