FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
02-05-18 09:02  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Najger - mówisz i masz. Fotki będą.

Stary - oczywiście, że planowałem wykonać przeźroczysty wiatrochron. Zamierzenie ambitne i godne pochwały. Tylko kiedy zobaczyłem jak się prezentuje moja radosna twórczość, to całość powędrowała do śmieci. Jak będę wykonywać modele na Twoim poziomie, to wiatrochron przeźroczysty będzie. Niestety, chwilowo jest to poza moim zasięgiem.

 
02-05-18 20:51  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Przedstawiam obiecane "rodzinne" zdjęcia podwodniaków.
Na pierwszej fotce od lewej: Victor, November, USS Skipjack, Alfa, USS Seawolf.







 
03-05-18 00:38  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zacna kolekcja Milordzie!!

--

 
03-05-18 08:38  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
F4kL0gic   

Jakieś plany co do kolejnego podwodniaka?

 
03-05-18 17:33  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Gratuluje pięknej kolekcji. No to po Viktorze chyba pora na Oscara lub Akułe/Typhoona ;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
03-05-18 20:27  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

No właśnie, przestoje w stoczni nie są wskazane.
A że rozgrzebane mam trzy podwodniaki: USS Greeneville z GPM, Kursk z Fly Model i Giepard z GPM, to jest w czym wybierać.
Na dniach jeden z nich pojawi się w nowej relacji.

 
05-05-18 09:28  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Bishoprd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam,
Gratuluję modelu.
Niestety nie mogę odnaleźć w internecie odpowiedniego rysunku jednak mam nieodparte wrażenie iż śruby napędowe powinny być przeciwbieżne...?
W Twoim modelu pracują w jednym kierunku.
Pozdrawiam
Robert

 
05-05-18 12:39  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
F4kL0gic   

Kilka zdjęć śrub napędowych jest.

https://forum.sub-driver.com/filedata/fetch?id=120532&d=1489005147

https://forum.sub-driver.com/filedata/fetch?id=120534&d=1489005147

http://i19.photobucket.com/gallery/user/SubHunter611/media/cGF0aDovdmljMyBQUk9QX3pwc295dnJvcWl6LmpwZw==/?ref=

http://i19.photobucket.com/gallery/user/SubHunter611/media/cGF0aDovVklDMyAzX3pwc2E0d3BpaW1zLmpwZw==/?ref=

--

 
05-05-18 19:38  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
Krzysztof NT 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16
 

Bishoprd, w trakcie budowy nie oglądałem fotek tej jednostki, śmigałem wyłącznie według instrukcji. Ale przecież mogłem popełnić gafę źle odczytując rysunki.
Jeśli jest błąd, to nauczka na przyszłość aby uważnie studiować instrukcję, plany, zdjęcia etc.
A jeśli wszycho jest ok, to uff...

 
08-05-18 18:03  Odp: [R/G] Okręt podwodny projektu 671 RTM (Victor III) z wyd. GPM
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Wygląda świetnie! Mam nadzieję, że go zobaczę w piątek :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024