FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 23Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 
07-06-18 22:53  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Piękna robota. Łączenia na zbiorniku paliwa były szpachlowane lub malowane?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
08-06-18 06:49  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

Jest moc

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
08-06-18 15:21  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Nie kleje samolotów, ale jestem pod wrażeniem, krótko mówiąc ja pierdziu, świetny model i relacja.

 
08-06-18 18:10  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Udało się, udało. Drzwiczki bardzo eleganckie. Koła zresztą też. Ten kurz naprawdę dodał im uroku.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
08-06-18 22:23  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Doskonałe wykonanie !

 
09-06-18 19:40  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Greg77   

Dla zasady jakbyś chciał zbierać komentarze to ZAJEBIŚCIE mi się - jak zwykle- podoba!!!
Co następne ???
Zrób z mojej prośby jakiś naprawdę duuuuży model. Bo w sumie to jakość wydania Ci nie przeszkadza.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
09-06-18 23:18  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Osobiście to nigdy mi sie ten samolot nie podobał, ma drzwi jak w Trabancie... Jednak to co tu wyczyniasz.... Szacun ogromny!!!

--

 
10-06-18 20:09  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Bruzdy na tłumikach działek to nie powinien być problem, ja bym taką rureczkę umocował we wkrętarce czy miniszlifierce i wyrzeźbił je ostrzem olfy albo małym pilnikiem.

Z tymi szarościami na oponach - to nie wiem - wyglądają jakby samolot przejechał przez rozsypany cement, zwłaszcza kółko przednie.

Te czerwone elementy na drzwiach nieco za bardzo się błyszczą.

Łopaty śmigieł cudnie skręcone, bliskie ideału.

Pięknie odwzorowane przewody hamulcowe robią swoją robotę.

To tyle uwag zgreda, który dawno niczego nie skleił. Lubię podziwiać zdolniejszych ode mnie.

 
10-06-18 20:54  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

No pan Art to się przy Tobie chowa, mistrzostwo standardu.

 
11-06-18 09:11  Odp: [R] Bell P-39D-1 Airacobra (K.A. 1-2/2016)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Dzięki wielkie Panowie.
Odpowiem może po kolei.
Greg, następny model na pewno nie będzie duży. Nie mam już w domu miejsca na duży model.
Czy jakość wydania mi nie przeszkadza? No nie powiem że nie. Wręcz przeciwnie. Jestem w stanie wybrnąć z jakichś projektowych niedoskonałości ale na typowe gnioty szkoda mi życia.
Miskowski, ja nie widzę możliwości wykonania tych bruzd na lufie działka równo odręcznie. Jeżeli uważasz że Ty byłbyś w stanie to wykonać, to chętnie popatrzę na efekt Twoich prób, a jeszcze chętniej to później skrytykuję. Co do reszty nie będę się upierał że zrobiłem to jak należy. Jeżeli uważasz że nie jest dobrze, to ok. Masz prawo. Ja już nic zmieniać nie będę.

Sławek, dzięki wielkie. Nie uważam żebym był lepszy od Arta, niemniej poczytuję sobie takie porównanie jako duży komplement. Z pozdrowieniem dla tegoż Pana 😉

Post zmieniony (11-06-18 09:15)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 19 z 23Strony:  <=  <-  17  18  19  20  21  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024