FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
04-03-18 22:02  [R/G] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Witajcie
Dawno mnie tu nie było więc jestem :) Nowy model na macie to polski Vickers Mk.E dwuwieżowy z Wak`u. Projekt Michała Szklarczyka gwarantuje "samoklejalność", do tego świetna grafika, która zachęca do pocięcia i sklejania. Tym razem bez malowania, planuje tylko lekkie brudzenie i podstaweczkę.

Zaopatrzyłem się w zestaw laserów i gąsienice, co znacznie przyspieszy prace. A propo czasu, to nietypowo dla mnie zapisuje sobie ile czasu poświęcam na klejenie tego modelu :) Dzisiaj licznik zatrzymał się na 70tej klejo-godzinie :)










Na razie nic wielkiego nie zmieniałem, zrobiłem tylko kratki do wentylatorów druciane (jest szablon nawet) zamiast wycinanych z papieru.

Kółeczka jezdne też się robią i tu bandaże będą malowane.
Pozdrawiam :)

--

Post zmieniony (10-09-18 19:46)

 
05-03-18 19:17  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Świetny projektant, świetny wykonawca - to się musi skończyć czymś wielkim:-)
Tym razem to, co lubię najbardziej - standard plus:-)
Po Twoim TK-3, nad którym nieźle się kiedyś nacmokałem, jestem spokojny o efekt końcowy, ale chętnie przyjrzę się całemu procesowi powstawania modelu - trzeba uczyć się od ludzi utalentowanych:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-03-18 20:08  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się ten maluch, a model ma dodatkowo grafikę, która przypadła mi do gustu. Kibicuję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
06-03-18 07:47  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
Lesio73 

 

Jacek w standardzie? Oglądam :-)

 
07-03-18 20:35  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
jowisz32 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Też oglądam.Gratuluję wyboru,dobrze że model trafił w odpowiednie ręce.

--
jowisz32

 
27-03-18 21:43  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Czas pokazać co ulepiłem :)
Mega drobnica z zawieszenia, jeszcze nie skończona, dużo tego.
Musiałem zrobić sobie przerwę od tych drobnych elementów i skleiłem sobie dwie wieże. Szkielecik laserowy wzmocniłem wypełnieniami z tekturki, nic już się nie zapadnie i nie zgniotę przypadkiem.
Oczywiście nie mogłem się oprzeć, żeby nie przymierzyć. Na dzień dzisiejszy licznik przekroczył 100 klejo-godzin :)








--

 
27-03-18 21:48  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Do końcowej galerii zamień tylko wieże miejscami :)

--
http://messer.cba.pl

 
27-03-18 21:57  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Wiem :) Sprawdzałem Twoja czujność :D

 
28-03-18 08:52  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. 100 godzin bardzo dobrze wykorzystanych :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
03-09-18 22:31  Odp: [R] Polski Vickers Mk.E dwuwieżowy
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Zdjęcia znowu poznikały... Nie mam a ni czasu, a ni chęci kolejny raz tego naprawiać.

Model skończony - galeria jest tutaj http://kartonowki.pl/modele-galeria/model/5335

Pełna relacja ze zdjęciami również na Kartonówkach http://kartonowki.pl/forum/temat/3491,polski-vickers-mke-dwuwiezowy#68917

Pozdrawiam :)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024