FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-03-18 17:20  [G] Renault R35 MM 9/84
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Mój pierwszy czołg. Trochę koślawy i nie do końca udany ale jest !

Próbowałem kiedyś czołgów ale wychodził mi tylko kadłub a koła i gąsienice odpuszczałem sobie. To jest pierwszy ukończony. Odbiłem go sobie na bloku technicznym bo papier oryginalny nie nadawał się do niczego. Oryginał mam !



Pozdrawiam serdecznie Kolegów Modelarzy !

Ryś

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
19-03-18 17:53  Odp: [G] Renault R35 MM 9/84
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten MM jest dla mnie kultowy. Też przymierzam się zrobić go malowanego bo ten ścier V klasy to kaszana. Ale jak już się wziąłeś za wersje malowaną to można było zaokrąglić kanty wieży. Superglut , paier ścierny , trochę szpachli.

 
19-03-18 18:02  Odp: [G] Renault R35 MM 9/84
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Masz rację, jak oglądałem zdjęcia oryginału to jest trochę inny niż ten model. Ale fajnie że jest. Kleiłem go jak miałem 12 lat ale poległem. Taki mój powrót do przeszłości. MM trzeba było zdobywać. Zawsze było ich sporo w kiosku przy JW niebieskich beretów we Wrzeszczu i tam najpierw cisnąłem na moim Wigry-3.

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024