FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-03-18 07:17  [R] MiG 29A od Hala
Marcin P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Hej wszystkim

W tak zwanej "przerwie" w budowie lotniskowca IJN KAGA , którym to mocno się zmęczyłem postanowiłem zrobić model zapowiadany jako bardzo trudny w wykonaniu, ale prezentujący się po zbudowaniu wyśmienicie.

Poniżej link do albumu ze zdjęciami z budowy i prawie gotowego modelu w gablotce.
Kilka ciekawostek i uwag:
- zastosowałem wręgi laserowe, koła żywiczne i gotową osłonę kabiny, reszta standard
- szkielet budowałem na formie wykonanej na idealnie płaskiej płycie szklanej
- model idealnie spasowany, bardzo trudny
- diorama to moje wariacje na temat :)
- budowa z przerwami trwała 1,5 roku

Osobiście uważam go za najtrudniejszy model jaki kiedykolwiek sklejałem, głębokie ukłony w stronę projektantów. Do zrobienia zostały mi jeszcze mniejsze rakiety.

ALBUM

W razie pytań służę pomocą.

 
13-03-18 08:50  Odp: [R] MiG 29A od Hala
Marcin P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zdjęcia robione komórką, stwierdziłem że grzechem byłoby ich nie pokazanie :)
Niebawem zrobię sesję końcową.

 
19-03-18 20:37  Odp: [R] MiG 29A od Hala
Marcin P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Nie zraziłem się :-) Czytam prawie wszystkie tematy i chyba nie było jeszcze takiego, który by wszystkim spasował. Mam tylko nadzieję że osoby marudzące od czasu do czasu są w stanie pochwalić się chociaż tak "mizerną" pracą " :-) Wiem że zdjęcia z koma nie robią dzisiaj na nikim wrażenia, jednak uważam że warto było.

Co do fotek to oczywiście będą, moja luba jest fotografem i ogarnie temat niebawem.

Pozdrawiam.

 
08-04-18 13:17  Odp: [R] MiG 29A od Hala
Marcin P. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Dorzuciłem na szybko kilka lepszych fotek do albumu.


https://www.fotosik.pl/u/DarthDavaham/album/2492556

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024