FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
14-11-18 12:15  Odp: [R] SMS Sachsen 1:200 - Dom Bumagi
El Comandante 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6

Dziękuję za dobre słowa. Nie, nie drukowałem na barwionce. Widać to na drugim zdjęciu gdzie widoczna jest połowa zaznaczenia miejsca na uchwyt rurki. Teraz jak na to patrzę to dochodzę do wniosku że muszę to zamalować. Niestety zaznaczenia się nie zgrywają i uchwyt nie zakrywa tych czarnych linii.

Co do kolorów to długo, długo mieszałem i eksperymentowałem ale jak widać opłacało się. Trafiłem dość dobrze. Tutaj kolejna nauka. Kolor retuszu do kartonu jest o wiele jaśniejszy od koloru retuszu igły lekarskiej. Na zdjęciach widać różnicę odcieni, w realu już nie tak bardzo.

Dziękuję za oglądanie i czytanie moich wypocin :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

Odpowiedz na tę wiadomość 

14-11-18 15:38  Odp: [R] SMS Sachsen 1:200 - Dom Bumagi
Locox 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Sachsen był pięknym w swej brzydocie okrętem, ale takie są właśnie najładniejsze. Kibicuję

Odpowiedz na tę wiadomość 
 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018