FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 
07-02-18 15:46  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Windus, niech trwa.:)

 
07-02-18 22:53  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

I o to chodzi ;)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
23-02-18 16:34  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
kadlubek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Galerie - 9
 

Mam dwa pytania. Wiem, że akcja pomocy już się skończyła, ale moja licytacja czołgu Chi-Ri z kartonowej Kolekcji skończyła się ponad tydzień temu. Zwycięzca przelał pieniądze i tylko potrzebuję potwierdzenia od Grzegorza.
Druga sprawa jest smutniejsza jak pisałem w dziale giełdy moje wygrane modele "4 okręty Answera" po trzech miesiącach nie dotarły do mnie. Utknęły u Maverick-a. Miałem je odebrać osobiście, ale Grzegorz nie pojawiał się na spotkaniach nie próbował się kontaktować, a teraz nawet nie odbiera moich telefonów. Może ktoś ma z nim lepszy kontakt i z nim porozmawia mogę podesłać numer telefonu.

 
03-03-18 21:30  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Proszę o namiary na 1% podatku.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
05-04-18 08:31  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Drodzy moi,

Czas płynie nieustannie do przodu.
Czas pracuje na korzyść MacGabrysia, który skończył już pół roku i trochę, niebawem skończy siedem miesięcy.
Czas nadszedł, aby podziękować WAM WSZYSTKIM ZA SERCE I POMOC.

Wstrzymywałem się z podziękowaniem do dnia dzisiejszego, ponieważ chciałem przy podziękowaniu podać jednocześnie numer subkonta dla Gabrysia z Fundacji. Długo trwała moja walka o założenie takowego, wciąż brakowało jakiegoś dokumentu, papierka, czas płynął a ja wychodziłem z siebie, dlaczego tak prosta sprawa tak długo trwa! Nie wszystkie fundacje niestety są godne polecenia, zawiodłem się niestety na kilku, ale... w końcu okazało się, że Fundacja "Kawałek Nieba" przychyliła nam nieba. Na końcu podaję numer subkonta, które od wczoraj działa. Jeśli zatem ktoś jeszcze nie rozliczył się z PITów, byłbym zobowiązany za przekazanie 1% podatku...

A teraz pozwólcie, że napiszę kilka zdań, które chcę, aby były podziękowaniem dla WAS WSZYSTKICH. Podziękowaniem za to, że pomogliście mnie i mojej rodzinie w trudnej sytuacji w sposób, o jakim nie śmiałem nawet marzyć.

Nie miałem odwagi prosić o pomoc, kiedy spadły nam na głowę niespodziewane problemy zdrowotne synka i związane z tym wydatki. Zwierzyłem się z problemów kilku kolegom w rozmowach telefonicznych i to stało się katalizatorem do tego, aby pomoc od kolegów modelarzy popłynęła prawdziwą rzeką! Pomoc, jakiej nie spodziewałem się nawet w jednym procencie. Pomoc w takim zakresie, o jakim nie śniłem, że w ogóle jest możliwa!

Przyznam z ręką na sercu, że moja wiara w ludzi na przestrzeni ostatnich lat bardzo podupadła z wielu powodów. Głównie z takich, że parę osób, które miały moje zaufanie zawiodło i to bardzo. Patrząc na to, co się dzieje wokół mnie traciłem powoli wiarę w to, że są jeszcze ludzie na tym świecie, którzy mają dobre serce i potrafią je okazać wtedy, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Miałem pogłębiające się wrażenie, że wszystko wokół kręci się wokół kasy, konsumpcji i egoizmu ludzkiego.

Myliłem się. Wiem dziś jedno, na WAS modelarzy można liczyć w potrzebie i nikt mi teraz nie powie, że jest inaczej. To, co działo się przez ostatnie miesiące sprawiło, że nie tylko powróciła we mnie wiara w ludzi, ale przekonało, iż WARTO POMAGAĆ! Wiele osób, które nas wsparły twierdziło, że wcześniej to ja pomogłem kiedyś im. Niewiele pamiętam z takich działań, ale jeśli tak było, to sprawdza się stare powiedzenie, że dobro dane drugiemu człowiekowi kiedyś wraca. Do mnie wróciło i to z wielką nawiązką!

Dziękuję Wam za pomoc i wsparcie. Dzięki Wam zebraliśmy pieniądze nie tylko na cholernie drogi lek Synagis na kolejne, miesięczne dawki dla Gabrysia, ale mieliśmy także środki na ustawiczne podróże do Warszawy, do Centrum Zdrowia Dziecka, na zakup wielu koniecznych drobiazgów dla synka, na rehabilitację itp. To jest pomoc NIEOCENIONA!

Dziś Gabryś ma już prawie 7 miesięcy, otrzymał ostatnią w tym sezonie dawkę Synagisu, który jak się okazało naprawdę skutecznie zabezpieczył go na cały okres jesienno-zimowy, dzięki czemu rósł i rozwijał się przez te miesiące nad wyraz prawidłowo. Dziś jest niemal zupełnie zdrowym i świetnie rokującym na przyszłość chłopakiem, bardzo bystrym i ruchliwym, moim zdaniem już teraz wykazującym pierwsze cechy niezbędne modelarzowi, co sprawia, że myślę o nim istotnie jako o swoim następcy. Jak będzie - czas pokaże.

Dziękuję WAM za pomoc ja, moja żona i MacGabryś.

JESTEŚCIE WSPANIALI I NIEZAWODNI!

Ponieważ zdecydowana większość z Was, którzy wsparli nas wyraziło życzenie, aby zachować ich personalia do własnej wiadomości i nie publikować, chciałbym wymienić same tylko nazwy miejscowości i miast, z których płynęła dla nas pomoc. Niech to będzie chociaż taka forma mojej wdzięczności dla mieszkańców wymienionych miejscowości i miast. Kilka osób niestety nie podało pełnych danych, co nie znaczy, że nie jestem im wdzięczny.

DZIĘKUJĘ!

BĄKOWO
BIAŁYSTOK
BIELSKO-BIAŁA
BIERTOWICE
BRODNICA
BULOWICE
BRZEZINKA
BYDGOSZCZ
BYTOM
CZANIEC
CZEKANÓW
CZERNICA
CZĘSTOCHOWA
DOBIEGNIEW
DOBRZANY
GLASGOW (UK)
GLIWICE
GŁOWINO
GOMUNICE
GORZÓW WLKP.
INOWROCŁAW
KOŁOBRZEG
KRAKÓW
KWIDZYN
LESKO
LESZNO
LUBIN
LUBLIN
ŁĘCZYCA
ŁOMIANKI
ŁÓDŹ
NADOLICE WIELKIE
NAMYSŁÓW
NOWE SKALMIERZYCE
NOWY SĄCZ
NOWY TOMYŚL
OLSZTYN
OPOLE
PIASECZNO
POBIEDZISKA
PORĄBKA
POZNAŃ
PRZEMYŚL
RADOM
RADZIONKÓW
RUDA ŚLĄSKA
RUMIA
RYPIN
SERBY
SIEDLCE
SMOLEC
SOLEC KUJAWSKI
SOPOT
SOSNOWIEC
STASI LAS
STRZELNO
SZCZECIN
SZTUTOWO
TAMPA (USA)
TARNOBRZEG
TRZEBNICA
TYCHY
WAŁBRZYCH
WARSZAWA
WARTA
WĄGROWIEC
WROCŁAW
WSCHOWA
WYSZECINO
ZALESIE GÓRNE
ŻYWIEC





https://www.kawalek-nieba.pl/gabrys-nowak/


Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1400 pomoc dla Gabrysia Nowak”

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Gabrys:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP
Bank Zachodni WBK
Title: “1400 Help for Gabrys Nowak”


Aby przekazać 1% podatku dla Gabrysia:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1400 pomoc dla Gabrysia Nowak”

--

Post zmieniony (10-04-18 00:09)

 
05-04-18 13:15  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie zapomnij, że koledzy dali radę Tobie pomóc, ale też nie odwrócili się ode mnie w potrzebie. Jest w nich moc, w tych ludziach, potęga nie do opisania.

--

 
05-04-18 13:33  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

To miła, wielce optymistyczna informacja - cała Polska !
Pozdrawiam i dużo zdrowia dla malucha!
Ryszard
PS - Sopot też brał udział :-)

 
05-04-18 14:58  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ryszard - Sopot dopisany! Albo przegapiłem, albo nie było info w przelewie, bowiem tak jak napisałem, kilkanaście przelewów nadeszło bez danych adresowych i nie wiem, gdzie ofiarodawcy mieszkają... Tak czy owak - istotnie CAŁA POLSKA!

:-)

--
MacGregor

 
05-04-18 15:25  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
Matey   

Hej, Mój syn ma prawie 6 miesiecy i wiem co sam bym czuł w takiej sytuacji. Więc można sie tylko cieszyć że wszystko idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam
PS - Tarnobrzeg też brał udział :-)

 
05-04-18 16:56  Odp: MacGregor - pomoc dla synka Gabriela!!!
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Matey - dopisany Tarnobrzeg :-) Dzięki i wzajemnie pozdrawiam życząc Twojemu synkowi wszystkiego co najlepsze!

--

Post zmieniony (05-04-18 16:58)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024