FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
08-02-18 19:35  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Gratuluję pięknego zapewne modelu ale zgadzam się z Cewą. Nic nie widać na fotkach.
Żadnych szczegółów, żadnego zbliżenia a pewnie jest na co popatrzeć.
Krótko mówiąc niewykorzystany potencjał lustrzanki Canona ;-)

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
08-02-18 19:57  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Widziałem kilka sklejonych ale Twój Fiacik dopiero wygląda jak powinien - świetna, modelarska robota.

--
http://messer.cba.pl

 
08-02-18 21:02  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Dziękuję za dobre przyjęcie.
Co do pasowania elementów w tym modelu, było różnie ale niezbyt dramatycznie. Może gniazda km są zbyt nisko osadzone.
Wojtku Ceva i Stary, trochę nieco przesadzacie, zdjęć jest na tyle i z tak wielu ujęć, też na wysiągnięcie oka, że da się dostrzec niemal wszytstko. Nie wydaje mi sę, żebym odbiegał od typowej normy pokazywania na tym zaszczytnym Forum.
Kidyś przytoczyłem opinię pewnego mistyka, który zwrócił uwagę, iż nawet ładna niewiasta z bardzo bliska jest po prostu brzydka :) zastrzegam Niewisaty, że to nie moja opinia :))
Poza tym samolocik w 1:1 jest znacznie mnijeszy niż na tych fotkach moich.
Zatem do następnego.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
08-02-18 21:12  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Art, tu bardziejszych zbliżeń wcale nie potrzeba :-)
Model wykonany znakomicie!

Pzdr,

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 
08-02-18 21:34  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Gratuluję kolejnego świetnego modelu!
Też kupiłem ten model dla jego malowania.
Nadal czeka w szafie ; dowiodłeś,że da się z niego skleić coś fajnego.
Pozostaje wątpliwość co do efektu klejenia przeze mnie - pewno nie uda się osiągnąć Twojej perfekcji!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
09-02-18 09:25  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Jak przypuszczam to pewnie widząc nową Saettę , to najpierw się wziąłeś za Freccie. A właśnie przedwczoraj zacząłem zbierać zestawik, G 50, CR 42, Veltro , na najbliższym konkursie kupię Saettę. Przypuszczam że też planujesz zestaw tematyczny. Jak coś z wydanych makaronów przeoczyłem to chętnie się dowiem.

 
09-02-18 09:44  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Kolejny model wykonany po mistrzowsku ! Podziwiam i gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
09-02-18 11:03  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
mares 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Świetna robota! Gratuluję.

 
09-02-18 18:04  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
RAVEN6   

No to i ja się wypowiem:
1) przepiękne wykonanie - łączenia niewidoczne, zresztą wszystko sklejone perfekcyjnie. Tylko pogratulować,
2) świetne malowanie modelu - grafik odwalił tu kawał świetnej roboty - też mnie ten model kusił,
3) kusił ten model, ale nigdzie nie znalazłem informacji jaki pilot na nim latał i przez to odpuściłem zakup (takie moje skrzywienie, że kupuję i sklejam od pewnego czasu tylko samoloty, co do których wiem kto na nich latał) - wielkie dzięki za informację o Livio Bassim - model teraz na pewno zakupię,
4) Art - jeśli masz jakąś wiedzę o włoskich pilotach to czy masz może info jaki pilot latał na Fiacie G.55 "żółta 8" wydanym przez proArte? (Bo to że na "czarnej 7" latał Ugo Drago to wiem, a czemu proArte nie wydało "7-ki" tylko "8-kę" to nie wiem).

No i jeszcze raz gratuluję! Miło się ogląda Twoje modele.

 
09-02-18 21:29  Odp: [G] Fiat G.50 Freccia 1/33 Answer
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Zaparło mi dech w piersi , cudo, zaczynam sklejać samolociki.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024