FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
29-01-18 08:21  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

kangaroo odpryski farb robiłeś na podstawie zdjęć czy to Twoja wizja?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
29-01-18 09:42  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
kRis155 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

RAVEN wszystko jest jasne od samego początku. Nie było moim celem wytykanie komukolwiek czegokolwiek.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na to jak różne są nasze oczekiwania. Dziwi mnie więc wieczne narzekanie przy każdej nowości. Powinniśmy się cieszyć że jest jeszcze kilka wydawnictw które jakoś wiążą koniec z końcem i że wydawane są cały czas modele o różnym stopniu trudności. I jak pokazują relacje na tym forum w większości są to modele dobrze lub bardzo dobrze opracowane.

A jako że nie sposób mieć wszystkich malowań każdego samolotu, powinniśmy się również cieszyć, że są też modelarze tacy jak kangaroo którzy potrafią zrobić przedruk, a my dzięki temu możemy takie modele pooglądać.

Ale zaśmiecamy trochę koledze wątek. Więc przepraszam.

 
29-01-18 09:43  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Witam.
Jak już się Kolego bawisz w takie przeróbki graficzne to może byś tak i nad zdjęciami popracował?
Przyjemniej by się oglądało :)


--

Post zmieniony (29-01-18 23:31)

 
29-01-18 11:32  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
kangaroo 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 8
Galerie - 6
 

Hi

Windus- Odpryski, przybrudzenia czy smugi nie sa na podstawie zdjec. Pewne z nich zostały zastosowane w miejscach w których bym się ich spodziewał, na przykład odpryski na krawędziach zdejmowanych paneli dostępu lub smugi, w miejscach w których znajdowały się siłowniki hydrauliczne. Inne zostały zastosowane aby dac efekt estetyczny.

 
29-01-18 15:48  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

kangaroo będę wzorował się na Twoim modelu, muszę zrobić odpryski w P-47 z Orlika.
Lepic jak się robi takie miniatury?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
29-01-18 21:53  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
RAVEN6   

Kangaroo - czy mógłbyś zdradzić jakie to drugie malowanie tzn. to w kamuflażu szykujesz? Mam też pytanie czy masz może jakieś info na temat pilota, który latał na P-47 HL-V Zombie? Bo szukałem w Internecie ale niestety nic nie znalazłem. Oczywiście kibicuję w budowie i czekam na dalsze postępy.

 
29-01-18 23:29  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Kolega poniżej podał sposób przerobienia zdjęć.

Post zmieniony (30-01-18 09:31)

 
30-01-18 03:13  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nic nie trzeba zmieniać w kodzie fotosika. Wystarcz w parametrach kodów ustawić to, co ja ustawiłem na poniższej mojej fotce.

Wystarczy pobrać kod, bez grzebania, tak o, po prostu. Fota otwiera się bez reklam, na szarym tle. Taka nowa funkcjonalność fotosika. Pozdro.

--

 
31-01-18 07:01  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
kangaroo 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 8
Galerie - 6
 

RAVEN

Model zrobilem w czterech wersjach malowania i kleje wszystkie cztery na raz. Co do pilota Zombie - ja tez nic nie znalazlem.



Tyl kadluba. Przy klejeniu surowki te dwa segmenty laczylem knnwencjonalnie, po wklejeniu wregi i wneki podwozia. Nie wyszlo idealnie . Jak pokazane jest prawie idealne. Wneka podwozia i wrega bedzie nabita na patyczek siszkebabowy i wsunieta do poszycia.



--

 
31-01-18 08:23  Odp: [R] P-47 Thunderbolt na bazie Halinskiego
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

kangaroo masz rozmach :) wybrałeś bardzo ładne malowania.
Popieram zdanie przedmówców aby te modele były dostępne może da się coś zrobić w tym temacie?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024