FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Wstawianie zdjęć na forum: tutoriale i miejsce na testy
Roboczy spis relacji: 1. OKRĘTY , 2. SAMOLOTY , 3...

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
20-01-18 15:56  [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
ABC 

Na Forum:
Galerie - 23

Odpowiedz na tę wiadomość 

20-01-18 16:56  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
vansen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Ładna kolekcyjka. Pierwszy raz widzę "Łososia" w wersji A zrobionego. Jakoś dostojniej wygląda, prawie jak B-17.

--
Panie, daj mi siłę, by zmienić to, co mogę zmienić, cierpliwość, by zaakceptować to, czego nie mogę zmienić, i kilka dobrych flaszek jako plan awaryjny.

20-01-18 17:15  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
Arche 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2

- 1

Dobrze dobrane białe tło :D

20-01-18 17:58  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
lubię placki   

Cześć kolego.Bardzo fajna kolekcja ,napisz proszę cz kabina w Łosiu jest tłoczone przez ciebie ,cz kupna.Pozdrawiam i powodzenia w dalszych pracach- Jacek 1971.😊

--
modele to moja pasja.

20-01-18 18:25  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
ABC 

Na Forum:
Galerie - 23

Kabina jest klejona z dwóch segmentów jak zaprojektowane w wycinance. Styk segmentów wychodzi bez ramki . Ale jak się wezmie niezbyt szywną i niezbyt wiotką szybkę to bez problemu idzie skleić na styk bez większego śladu.

20-01-18 21:30  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
jmx62   

Łosio i Miecio spoko ale Osiołek coś jakby miał ADHD :-)
Tzn nie jest to ocena wykonania ale projektu modelu, zdecydowanie dużo mu brakuje do zgodności z oryginałem.
Można by wstawić zdjątka w pojedynkę i trochę więcej szczegółów np. nie widać nic z dołu i en face.

20-01-18 22:14  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
kudłaty 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 17

- 1

Fajny zestawik. Gratuluję :-)
Ale przyłączam się do prośby o bardziej szczegółowe focie.
Pzdr,

--
"W sklejaniu modeli, najbardziej podoba mi się sklejanie modeli"

20-01-18 22:33  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
Aras45 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1

Ale ładna gromadka :D gratulacje :)

21-01-18 08:26  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
ABC 

Na Forum:
Galerie - 23

Osiołka jak robiłem to nie mogłem na niego patrzeć ale był z zestawu. To jest mało atrakcyjny wizualnie samolot, ale namierzyłem innego I 16 w skali 1:50 z WIR w ładniejszym malowaniu tzn. jakieś wielkie egzotyczne znaki rozpoznawcze, i jest w 1:33 w hiszpańskim malowaniu z BM , no i z Hala, a jeszcze mam takiego z jakiegoś rosyjskiego wydawnictwa w malowaniu kamuflażowym ale wydany na czymś takim jak papier fotograficzny - straszliwie się błyszczy ale po sklejeniu nie było by tak żle. To jest taki brzydal że osobiście mi szkoda roboty na hala w tym temacie. A z Waku jak wiadomo są jeszcze ciekawsze zestawy 50 - tek, jak Pearl Harbor, D-Day, Wojna polsko - bolszewicka. Z tego co już się zainteresowałem to to Pearl Harbor jest o niebo lepiej opracowane z większym sercem niż ten zestaw co tu wstawiłem . 4 naprawdę dobre modele, do D- Dayu są dostępnę szkiełka . Można w tej skali coś znależć, albo Corsair i Thunderbolt z Orlika też są dostępne szkiełka. Było pełno fajnie malowanych 50 - tek z WIR-a (mam wszystkie) tylko że one są bez wnętrza. Ale w niektórych przypadkach malowania są tak atrkacyjne że warto zrobić . No i jest też dużo wirowych druciaków to już z wnętrzem.

21-01-18 12:59  Odp: [G] Wrzesień 39 PZL 37A , Me 109 ,I-16 (WAK) 1:50
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 6

- 3

Bardzo fajna kolekcja. Gratuluje.:-)

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:

Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.

© konradus 2001-2018