FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
09-01-18 22:37  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Camel? OK --> biorę i ja ;)

>PWS-A(...)

TAK!

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
10-01-18 10:18  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
Piterkowiec 

Na Forum:
Galerie - 12
 

A ja mam pewien niedosyt. Ale trudno się mówi.

--
Pozdrawiam

Piterkowiec

"Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku" Lao-tzu, chiński filozof

 
10-01-18 13:39  Odp: [N] Sopwith F.1
yak   

Wrócę jednak do tematu przewodniego wątku. Jeden z wpisów powyżej zawierał wyrażenie "znowu". Czy po MM z 2004 roku był jeszcze gdzieś wydany Camel w skali 1:33?

Post zmieniony (10-01-18 13:40)

 
10-01-18 13:57  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

O ile jest mi wiadome to "Camela" w polskich barwach nie wydano w kartonie.
A w temacie to sądzę, że wszystkie obce konstrukcje użytkowane w polskim lotnictwie wojskowym i cywilnym, te które zostały wydane winny być wydane na nowo z polskimi szachownicami.
"Naszych" nigdy nie za dużo !

 
10-01-18 14:02  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Cameli nie było prócz tych MM. Ten jest ładnie wycieniowany na żebrach i wręgach. Malowanie polskie , niektórzy takie wolą ze względów patriotycznych. A nie mam nic przeciwko druciakom w wydawnictwach lecz uważam że właśnie warto je wydawać w jakichś ładniejszych kolorach, tym bardziej że w druciakologi takich malowań nie brakuje. Z w temacie Camela są pasiaki, albo taki miażdzący Ruston . To by dopiero było coś.

 
10-01-18 14:09  Odp: [N] Sopwith F.1
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

.

Post zmieniony (10-01-18 14:13)

 
10-01-18 14:49  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Ja już jestem szczęśliwym posiadaczem. Konstrukcyjnie to opracowanie różni się od tego wykonanego dla Małego Modelarza. Nie wnikałem jeszcze, czy wynika to chęci lepszego odwzorowania modelu, czy po prostu ten egzemplarz różnił się od standardowego Camela :).
Ja jestem zadowolony z tego opracowania i pewnie niebawem sobie go skleję :).

Pozdrawiam i zachęcam. Fajny odpoczynkowy model w dobrej cenie i polskim malowaniu i co ważne produkt zaprojektowany i wydany w Polsce przez polskiego projektanta :D ( to tak aby podkreślić że nie wszystko jest mady in China :)).

--

 
10-01-18 14:53  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
Seweryn 

 

ABC kup sobie Pupa, piękna kolorystyka. Szachownica zawsze jest na plus.

--
Seweryn

 
10-01-18 16:25  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
Matey   

Miłe zaskoczenie właśnie dlatego że w polskich barwach. Na pewno nabędę.
PWS-A też jestem za. Oef-em w kościuszkowskich też bym nie pogardził fajnie się oba sklejało z MM.

 
10-01-18 18:31  Odp: [N] Sopwith F.1 "Camel" Kartonowa Kolekcja nr 29
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Piękny pachnący kotlecik w coraz to bardziej atrakcyjnej panierce : )
Tak już poważnie pełen szacun za podkreślenie idei wydania Camela w akurat takim malowaniu.
Ciekawy jestem, czy inni wydawcy również zasygnalizują swoimi modelami 100 -lecie odzyskania przez Polskę niepodległości ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024