FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
08-01-18 08:21  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
Bolek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ja się obiema "ręcami" podpisuję pod porządnym Me-410. Mega wdzięczny temat.

 
08-01-18 09:14  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Piotreq, przecież Sum piękny co dopiero wyszedł od mini-ego. A Wyżeł gitara jest z Questu i nawet szkiełko jest w sprzedaży w gomixie. Hellcatów ładnych też jest. A Swordfish elegancki nowy srebrno drukowany to faktycznie by był interesujący.

 
08-01-18 09:19  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

ABeC, nie przy jedzeniu, mało się nie zadławiłem jak o tej gitarze wspomniałeś. No i nawet szkiełko jest w sprzedaży... :-)))

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
08-01-18 09:33  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
Wojciech Cięciwa   

z PZInż-ami jest ten problem że brakuje dokumentacji. Wszystko co jest to kilka(naście) zdjęć i na podstawie tego trzeba by zbudować modele.
Ponieważ sporo właścicieli zdjęć nie ma ochoty się podzielić tymi zdjęciami nie ma materiałów do ich opracowania

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
08-01-18 11:19  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
Jarpen   

No.tak. Niektórzy ciągle chcą F4U, P-51, czy Me-110. Przecież to zostało już wydane po kilka razy, bez sensu. Może ograniczmy się do tego co nie zostało wydane, lub wydane dawno i słabo opracowane.
Pozdro.

 
08-01-18 11:46  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

No właśnie, np. Victorious z okresu polowania na Bismarck'a, STS Kruzensztern, porządne opracowanie MIG-a 25.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
08-01-18 13:55  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

1. Hawker Sea Fury w malowaniu z pasami koreańskimi
2. Fairey Barracuda w malowaniu brytyjskim
3. de Havilland Sea Vixen w niebieskim malowaniu morskim

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
08-01-18 14:27  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
István 

 

MIG-25 @ YAK-28 oba w wersji bombowca

 
08-01-18 14:35  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

To ja może z takich bardziej niszowych tematów, takich bardziej kosmicznych:
- Marzy mi się statek Sojuz-TMA/MS lub/i Progress MS w skali 1:50 (bo właśnie buduję do niego rakietę, a w sieci znalazłem tylko proste opracowanie w 1:100),
- Do tego przydałaby się stacja kosmiczna, ale chciałbym MIRa, w 1:50 oczywiście.
- a z bardziej przyziemnych to tak jak już tu było wymienione ORP Gryf z września...

--
Pozdrawiam Tomek C.

 
09-01-18 01:29  Odp: [Koncert życzeń] Nadzieje wydawnicze na 2018
zenek   

Avenger, wildcat, hellcat, swordfish, devastator- to je dobre!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024