FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-01-18 14:36  [poszukiwanie - prośba] 2-osiowy wózek kolejowy
Wojciech Cięciwa   

No właśnie kiedyś (3-4 lata temu) znalazłem na sieci pdf-a z modelem w 1:25 dwuosiowego wózka podobnego do typu "Diamond".
Zapisałem go gdzieś u siebie na dysku, a adres wstawiłem do zakładek. Ostatnio szukałem tego pliku, żeby sobie wydrukować ten wózek, ale nigdzie nie mogłem go znaleźć. Widocznie przy jakiejś okazji sprzątania musiałem go albo usunąć, albo uszkodzić.
Adresu z zakładek też nie znalazłem, co by oznaczało, że strona już nie istnieje.

Czy ktoś z Was może miał to szczęście i ma w swoich zbiorach ten wózek i byłby skłonny się podzielić plikiem z jego modelem?

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
07-01-18 18:21  Odp: [poszukiwanie - prośba] 2-osiowy wózek kolejowy
ukp   

Czy o ten Ci chodziło?

http://only-paper.ru/news/2_osnaja_pojasnaja_telezhka_tipa_dajmond_obr_1925_g_poligon_nord/2014-11-08-12722

Pozdrawiam

ukp

--
Na razie pilny obserwator, ale relacja/galeria tuż, tuż

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024