FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-01-18 21:14  [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Tak na fali wątku życzeniowego zaczołem się zastanawiać nad drugą stroną medalu, czyli osobami odpowiedzialnymi za spełnianie naszych życzeń :). Zatem czy ktoś już kiedyś pokusił się o stworzenie listy aktywnych projektantów modeli kartonowych. Interesuje mnie jak liczne to grono może być.
Może warto taki wykaz stworzyć o ile projektanci nie maja nic przeciwko aby się ujawnić :)

--

 
05-01-18 21:25  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Autor takiego spisu podpadałby pod RODO ;-)

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
05-01-18 21:29  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Jeśli takie zestawienie powstanie to sugeruję by przy nazwiskach podać specjalizację.

 
05-01-18 21:34  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
kari   

http://wsmk.konradus.com/fnaut.php?
... i można aktualizować.
------------------------------------------------------------

 
05-01-18 22:44  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Zbierają teczki na projektantów ;)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
06-01-18 00:04  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Moim skromnym zdaniem taki spis ma sens pod warunkiem, że:
1) Kolega Mejdej w pierwszym poście założonego przez siebie wątku stworzy listę i będzie ją sukcesywnie uzupełniał w oparciu o konkretne i merytoryczne argumenty forumowiczów.
2) wszelkiego rodzaju posty odnoszące się do wpisów poprzedników powinny być natychmiast usuwane żeby nie robić gównoburzy. Jesteśmy dorośli, znamy się w większości więc krótko i na temat: Piszę moje zdanie i koniec, żadnej dyskusji ani komentarzy odnośnie... Masz inne zdanie to daj głos na projektanta uczciwie argumentując. Potrafimy tak podejść do sprawy? Raczej chyba tak prawda? Pytanie czy autor wątku poczuje się by pociągnąć temat który rozpoczął.... My, stare wuje mamy już swoje wypracowane latami doświadczeń zdania na temat projektantów ale nowym/ młodszym stażem koleżankom i kolegom taki spis może rzeczywiście pomóc nie zniechęcić się do naszego wspólnego hobby.

--
GG 6801515

 
06-01-18 20:49  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Dzięki Kari o to mi chodziło :).

--

 
06-01-18 23:32  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Najlepsza ocena, a zarazem reklama projektów, to po prostu sklejone modele oglądane w galeriach na forum i na konkursach modelarskich.
Ja np nie przepadam za projektami Pana Pacyńskiego, ale np Albatros D.XI, bardzo dobrze mi się sklejało. Jest bardzo dobrze spasowany, natomiast to co było widać w relacji cevy Ił-10, to jakiś żart.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
07-01-18 08:34  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Mejdej, miałeś pomysł, co prawda nie nowy, a narzędzie do jego realizacji było już od dawna dostępne. Działaj. :-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
08-01-18 10:00  Odp: [P] Wykaz projektantów modeli kartonowych
Lesio73 

 

Po to aby napisać, że:
Paweł Mistewicz projektuje wszystko
Adam Rutkowski projektuje modele szkutnicze (i samoloty w 1:200 ;-) )
Andrzej Haliński ....
...
nie trzeba ani zgody autora ani zgody GIODO. Pytanie tylko o sens takiego zestawienia bo ja go nie widzę...
A jeśli chodzi o ewentualny ranking to skończy się to gównianym śmigusem-dyngusem i niczym mądrzejszym ;-)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024