FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  -> 
04-01-18 15:16  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Miałem się już nie wypowiadać, ale swędzi mnie klawiatura, żeby coś dodać. Na profilu fb pana autora, w wątkach o tej relacji jest tyle jadu, tyle wrogości, wycieczek osobistych, i do Cevy jak i do nas, członków Forum. Masakra. Wpisy poprzetykane są zapewnieniami, jacy to oni prawicowcy, a my skrajna banda lewaków. Panie autorze, SERIO?? PISALIŚCIE TO SERIO?? Dorośli faceci, w odpowiedzi na krytykę pojechali po modelarzach?? Każdy z nas płaci za modele, więc, w obecnej dobie, zaawansowaniu technik i narzędzi, każdy chce model dobrze opracowany. Wiem, nie wszyscy chcą modele z detalizacją "level Haliński", ale każdy z nas chce sklejać coś, co reprezentuje wyższy poziom, niż modele z Małego modelarza z lat `70. Jakoś nie dopatrzyłem się w relacji ze sklejania ataków na autora, czy wyzwisk. Wojtas pokazuje błędy, po to są relacje. Pana autora odsyłam zatem, skoro merytoryczne relacje na Konradusie wywołują takie spazmy, proszę unikać naszego Forum i zająć się czymś bardziej relaksującym, jakimś Pudelkiem, czy czymś takim. Ceva ma na forum swoją opinie, niejeden z nas zna jego prace, podejście do modeli, precyzję i czystość roboty. Pan autor też ma na forum stosowną opinię, i nie jest to tylko opinia jednego "niedzielnego sklejacza". Ament.

--

 
04-01-18 15:38  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Wprost nie do wiary !
Groźby ?
Żenujący wpis !
PS - zaimki osobowe piszemy z dużej litery jak je adresujemy do konkretnej osoby.

 
04-01-18 15:47  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Pozwolicie Panowie, że ja już się w tym wątku nie będę odzywał...


Dziękuję za wszystkie komentarze i dobre słowa, a w niedługim czasie zapraszam do kolejnej relacji.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
04-01-18 18:26  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

U p. Pacyńskiego zbyt wybujałe ego połączone z manią prześladowczą. :-)))

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-01-18 19:45  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Marcin   

Jedna z wypowiedzi autora z fb:

" Czytam tak te wypowiedzi na Konradusie. Jedyny Kilminster uratował honor rozumu i myślenia na tym forum. Tylko on dostrzegł, że relacja była jedynie celem ataku na autora, wobec którego Pan Ceva ma od lat swoją psychozę. Reszta durniów, dosłownie, nawet nie rozumie jak w to została wciągnięta. Takie typowo prostackie i debilne. Ale to forum od lat stanowi świadectwo niszczenia polskiego modelarstwa kartonowego. Ta banda wazeliniarzy, pieniaczy nawet tego nie jest w stanie zrozumieć. Mają jakieś osobiste wątki wobec innych, relacje w zależności od stopnia znajomości i powiązań zamieniają w akty włażenia w d bez wazeliny, albo w zwyczajny chlew. Szkoda, że te Pajace nie mogą pojąć ile zła już poczynili swoimi działaniami i ilu ludzi zniechęcili do modelarstwa. Tu u siebie na FB rozmawiałem z wieloma z nich, których ta banda jełopów doprowadziła do zniechęcenia, a dopiero teraz odzyskują chęć do zabawy z modelami kartonowymi. Nawet Ci co są na Konradusie piszą mi, że tylko obserwują bo nie chcą uczestniczyć w tym bagienku. Uważacie się za modelarzy? Jesteście jedynie bandą pozerów z tubkami wazeliny w rękach. Szkoda na was czasu. I jesteście naprawdę tępi, bo sporo ludzi was czytając i obserwując wasze działania po prostu postępuje inaczej. Wiecie dlaczego debile z Konradusa odniosłem spory sukces? Dzięki waszemu pluciu na mnie. Bo ludzie zaczęli kleić moje modele i nie mają z nimi waszych psychicznych problemów. Dlatego moimi modelami są zainteresowani zarówno wydawcy jak i odbiorcy. To wy buraczki nałożyliście na moją głowę koronę :) Wasze plucie i debilizmy na temat moich modeli zapewniają mi wysoką pozycję w tym świecie. I nawet nie muszę udawać fałszywej skromności. Wiem, że jestem w tym dobry. Świadczą o tym dziesiątki relacji ze sklejania moich modeli na świecie i gotowe modele. A wam pieniacze zostanie tylko zapluwanie się, bo Pan Ceva z góry założył, aby się nie udało... Musiał się rozczarować, że model na końcu wyszedł, więc stąd ta frustracja by nie robić oszklenia kabiny, podwozia... aby jednak modelowi, a głównie mi dołożyć ku rozrywce i uciesze plebsu. Tak Piotr miał rację odnosząc się do tych z Konradusa: PLEBS. Jesteście tym plebsem, hołotą... kibolami wśród modelarzy."

Nie skomentuję.
Miłej lektury.......

 
04-01-18 19:50  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Śmiać się czy płakać ?

Post zmieniony (04-01-18 19:51)

 
04-01-18 19:58  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

hehe
jak fajnie, że nie mam fejsbóka :D

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
04-01-18 20:05  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Za ten plebs to się pajacu nawet tu nie pokazuj! A te twoje gnioty wsadź se głęboko!

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
04-01-18 20:06  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Swoją drogą teraz to Pacyński podpada pod ten paragrafik, który sam zacytował, wszak w tej chwili została obrażona cała masa ludzi na forum i to wielokrotnie. Zresztą ja mam z tego niezły ubaw :D
Tak więc przeczytałem tę żenadę, padłem ze śmiechu i idę do pracy na nockę- rozbawiony i w świetnym nastroju :D

--

 
04-01-18 20:34  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
zenek   

Heheh, kiedyś Szopen, dziś, Greg i Ceva. Kto pamięta jeszcze jak Pacyn straszył paragrafami, sądami i policją Szopena (chyba)?? Nie przejmujcie się chłopaki, wyślemy wam paczkę z modelami do kryminału.
PS. Pytałem czy kto wie co słychać u tego gościa:
https://www.facebook.com/waldemar.kalinowski.56
koleś był naprawdę świetny

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 11 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024