FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 133 z 134Strony:  <=  <-  130  131  132  133  134  -> 
28-12-18 15:57  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
pawcio37   

Norvik a kiedy wstawisz Nowości i zapowiedzi 2019?

 
28-12-18 16:18  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Sądzę że słowo lub dwa komentarza na temat jakiejś nowości będą przydatne.
Nieobowiązkowo oczywiście - tylko przy tych które takiego komentarza wymagają. Coś w rodzaju: w całości wycięty laserem, bardzo zdetalizowany, dla początkujących.
I tylko tyle i aż tyle.
W sprawie zapowiedzi i plotek podzielam zdanie Norvika.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
28-12-18 16:47  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Załóżmy że szukam czegoś konkretnego. Mam tu spis i mam producenta. To w zupełności wystarczy by dowiedzieć się w necie wszystkiego o danym modelu. Mlodzi i sprytni modelarze z pewnością dadzą radę skoro nawet ja to potrafię zrobić.
Sądzę zresztą że jak ktoś coś kupuje to ten spis nie jest dla niego jedyną stroną informacyjną i sprawdza sobie tu i tam jak dany model wygląda i czy mu pasuje.
Reasumując. Rozbudowa listy o dodatkowe informacje w/g mnie nie jest konieczna. Mi wystarcza to co jest.
I za tą pracę też oczywiście Norvikowi dziękuję.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
28-12-18 20:02  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

pawcio37@ nowy wątek będzie tradycyjnie 1. stycznia.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
28-12-18 20:34  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Oczywiście temat jest Twój i to Ty ustalasz zasady :)
Jako dodatkowy argument mogę dorzucić, że często wydawca wyraźnie zaznacza, że model jest dla początkujących (np. Wektor, Extra Model, Sklej Model) lub jak w przypadku ostatnich nowości WAKu informuje:
"Poziom trudności: 1/5 Proste modele pojazdów bojowych używanych przez Wojsko Polskie w 1939 roku."

 
29-12-18 12:10  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Dodatkowy wpis że jest to model dla początkujących nie zaszkodzi, a pomoże bardzo.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
29-12-18 13:43  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Jest ok. Nie dodawaj żadnych wpisów, że początkujący, data wydania i pewnie jeszcze cena. Wystarczy wejść na stronę producenta. A tak to będziesz miał więcej roboty bo komuś nie chce się klikać :>

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
29-12-18 16:02  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
Hator   

@Norvik
Gratuluję, że mimo ustawicznych g....burz nie przerwałeś prowadzenia tego wątku. Dodawanie czegokolwiek więcej, niż to co mamy obecnie na liście uważam za niepotrzebne. To ma być tylko ściąga do sprawdzenia, co mamy, a czego możemy się spodziewać w danym roku. Do dyskusji nad danym modelem proponuję zakładać osobne tematy ze znacznikiem [Z] czy [N], jak mamy do tej pory. Wiele wypowiedzi w tym temacie właśnie do takiego osobnego tematu pasuje. Z zachowaniem porządku pewnie będzie jak zwykle. Może jednak sprzątanie będzie mniej uciążliwe. Nawet jeśli cały temat o nowości, czy zapowiedzi będzie musiał wylądować w koszu, to samo info o modelu będzie już we właściwym temacie.
Życzę powodzenia z nową odsłoną w 2019r..

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
29-12-18 19:03  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Całkowicie popieram wypowiedź Hator !!!

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
29-12-18 19:04  Odp: Nowości i zapowiedzi 2018 - wątek informacyjny
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Jak dla mnie jest dobrze jak jest. Dyskusji poza tematem (niekoniecznie grzecznych) i tak nie unikniemy bo w każdym wątku się pojawiają. Dla mnie osobiście ten wątek to świetna baza danych. Czekam na kolejny "rocznik".

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 133 z 134Strony:  <=  <-  130  131  132  133  134  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024