FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
30-12-17 11:52  [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Tym razem informuję Was nie o nowości wydawniczej, ale o nowej ofercie naszego sklepu internetowego. Coś w rodzaju „noworoczne wietrzenie magazynów“. Z 360 „Modelików“ jakie mamy w aktualnej ofercie wybrałem 60 pozycji i pogrupowałem je tematycznie po kilka sztuk, przeceniając w stosunku do cen detalicznych aż o 50%! Przyznaję szczerze – nie są to „hity“ sprzedaży, ale nie dlatego że są to modele kiepskie (choć jak zawsze są wśród nich lepsze i gorsze), ale raczej budzą mniejsze zainteresowanie ze względu na temat. Znajdziecie tam jednak świetne opracowania takich autorów jak Janek „Kierownik“ Kołodziej, Michał Kołodziej, Waldemar Rychard, Mariusz Kita, Rafał Ciesielski, Łukasz Fuczek czy Jerzy Janukowicz (i innych).
Oferta skierowana jest wyłącznie do klientów detalicznych i nie ma dla tych pozycji „cen hurtowych“, choć zamawiając w naszym sklepie internetowym na kwotę przekraczającą 250 zł. jak zawsze automatycznie naliczy się dodatkowy rabat 10%.
Zapraszam do skorzystania z okazji i życzę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Szczegóły www.modelik.pl – zapraszam.

--
JOL

 
30-12-17 12:16  Odp: [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jeszcze jedna istotna informacja: są to wyłącznie modele drukowane ofsetowo, nie ma wśród nich ani jednej pozycji drukowanej cyfrowo.

--
JOL

 
30-12-17 15:18  Odp: [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Witam do kiedy będzie taka oferta?
Pozdrawiam.

 
30-12-17 15:27  Odp: [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Przecież na stronie Modelika już są te pakiety , więc chyba już aktualne.

 
30-12-17 16:10  Odp: [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Od już, a do kiedy? Zależy od zainteresowania.

--
JOL

 
30-12-17 20:57  Odp: [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Fajne, ale brakuje mi okrętów. No chociaż po dwa :-)
Pzdr

 
31-12-17 12:42  Odp: [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W pierwszym wpisie przyznałem, że w zestawach w większości są to modele które sprzedają mi się gorzej, choć kilka "perełek" w tych zestawach można znaleźć.
Brak okrętów czy pojazdów szynowych nie jest przypadkiem - w tych dziedzinach magazyn "wietrzy" się na bieżąco w stopniu zadowalającym ;-)

--
JOL

 
31-12-17 15:44  Odp: [N] MODELIK – Pakiety za pół ceny!
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Tak też myślałem :-)
Tak dalej i jak najwięcej zrealizowanych i sprzedanych tematów okrętowych w przyszłym roku !!
Może byście się pokusili ubrać w jakieś ładne kamo "Sheffielda" czy "Oaklanda" .
Trochę zmian i jest :)
Ot też mogę sobie coś pożyczyć :-)
Pzdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024