FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12 
04-01-18 20:45  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Wojtuś 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

W pewnych kwestiach polecam posłuchać tego utworu(18+!) a potem wziąć sobie do serca refren :)

Wojtku, za Twoje umiejętności, precyzję, w przekształcaniu 2D w 3D, szapoba! ;)

Ale przede wszystkim, MNIEJ PITOLENIA, WIĘCEJ KLEJENIA!

 
04-01-18 20:55  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja nie mogę takich akcji to nawet największy twórca groteski, by nie wymyślił - no przecież CEVA to santo subito, człowiek niepokalany, co ja mówię wzór cnót i wszelakiego dobrodziejstwa, który nigdy na tym i innych forach nikogo nie obrażał, nie prowokował, nie mącił w tematach, a poniższy temat założył tylko z dobroci serca, a język, określenia, które tam są używane to esencja dla każdego spragnionego kultury, obiektywizmu, i wszelakich cnót http://www.konradus.com/forum/read.php?f=17&i=88839&t=88839&filtr=0&page=1

Autentycznie wierzycie w to, że jest to całkowicie przypadkowa relacja ze sklejania modelu akurat tego autora - przecież to kolejna jazda cevy po autorze modeli - kiedyś na warsztat trafił znany i ceniony autor modeli i organizator świetnego konkursu, gdy zwróciłem uwagę cevie, że mocno przegina przelał swoje anse na moją osobę, oczywiście wcześniej to właśnie M.Pacyński był na rozkładzie, żeby była jasność nie bronię M.Pacyńskiego jako człowieka - sam miałem z nim "przygody", nie pochwalam jego słownictwa, bo jest skandaliczne, ale bardzo przepraszam nawet ślepy i głuchy widzi co się tu odbywa i to nie pierwszy raz vide relacja ze sklejania tego modelu - warto to sobie przeczytać mimo tego, że relacja już jest ocenzurowana http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=314014&t=314014&filtr=0&page=1

Post zmieniony (04-01-18 20:56)

 
04-01-18 21:07  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

No i co sie porobilo... Zamykam watek, bo juz wiem, gdzie doprowadzi...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024