FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 
03-01-18 14:48  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No fajny, ale tyle błędów to się idzie zaj****

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
03-01-18 15:32  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Gratuluję poziomu wykonania ale jeszcze bardziej gratuluję Ci faktu, że w ogóle go skończyłeś.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
03-01-18 18:05  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Technick 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Gratuluję ukończenia modelu. Szkoda, że jednak nie pokusiłeś się o zrobienie podwozia i oszklenia. Model wiele by na tym zyskał a znając Twoje moce przerobowe nie zajęłoby Ci to dużo czasu.

Fajnie, że zdecydowałeś się na założenie relacji i mam nadzieję, że nie trzeba będzie długo czekać na kolejną.

--
Kanał Youtube, Nakajima B5N2 "Kate", Ryan FR-1 Fireball, U-141 typ IID

 
03-01-18 18:17  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Super sklejanie jak na taki model.
Gratulacje Kolego Wojtku!
Też mam takie "niedzielne" modele bez kół i kabiny - daję wnukom do zabawy i jeszcze są!
Tobie też się taki przyda, nie rób "manewru Cevy"! Proszę!

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
03-01-18 18:42  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Zazdroszczę - ale bez cienia zawiści :-) - umiejętności.
Świetne wykonanie!

Ale rebus za trudny, moim zdaniem...
Pzdr,

--
"The idea is to die young, but as late as possible"
Ashley Montagu

... A trolla, to najlepiej ignorować :)) ...

 
03-01-18 19:09  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Greg77   

Ja nie gratuluje!!
Straciłeś tydzień na męczenie gniota. TYDZIEŃ!!
To że się da skleić- ok - większość projektów Marka jakoś się da skleić. Ale powinna być jakaś kwarantanna. Powinien sam najpierw skleić każdy projekt z 15 razy a potem wydawać.
I chociaż wiem że Marek P. tak osobiście to fajny koleś to sorry ale za takie przygody należy mu się pręgierz.
Nie ma to nic wspólnego z współczesnym projektowaniem. NIC! Jakiekolwiek próby bronienia tego projektu nie mają sensu. GNIOT!!
Tydzień czasu stracony na to żeby udowodnić, że da się dokleić do końca stwora???
Trzeba było sobie kupić paczkę bibułek jak Rajkub i motocykl jakiś skleić- chyba byłoby łatwiej!
Podziwiam cierpliwość Ceva- ale myślę i mam nadzieję, że projekt ten doprowadziłeś do końca tylko ze złośliwości!
Proszę zajmij się projektowaniem albo klejeniem czegoś sensownego i nie męcz już więcej gniotami.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
03-01-18 19:35  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

A dla mnie jest ważny efekt końcowy i tutaj żałuję, że nie doprowadziłeś modelu do końca - z podwoziem i przeszkleniem. Bo byłby to fajny model, mimo wszystko. Teraz patrzy się na niego przez pryzmat Twoich (i nie tylko) uwag i złośliwości pod kątem Autora. Jasne, że model powinien być idealnie zaprojektowany, ale każdy z nas miał chyba w rękach coś, co nie zawsze idealnie pasowało. Zdecydowana większość modeli wymaga indywidualnego podejścia nawet te, które są super dokładne. Często zdarza się, że wymagają dodatkowej ingerencji przez popełniane przez nas samych błędy.
Założę, się, że gdybyś zaprezentował tylko galerię końcową (skończonego) modelu , z krótkim komentarzem, zachwytom nie byłoby końca. I tak niewielu mogłoby osiągnąć efekt choćby zbliżony do Twojego wykonania, a że trochę by przy klejeniu poprzekli... ponarzekali ?

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
04-01-18 14:19  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Do Waszych komentarzy dołączył się też autor i pozwolę sobie w całości przytoczyć jego słowa.


"Art. 212 §.1 przewiduje, że "kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności"

Na drugi raz człowieczku jak będziesz tak prowadził "relację" ad personam to ja już nie będę się śmiał.

Jak nie podobają się moje modele to nie kupuj, nie sklejaj, bo jak widać z obsesją nam moim punkcie to nie idzie w parze, a może odbić ci się czkawką na drugi raz. Nie umiesz sobie dać rady z tym to może zrezygnuj z modelarstwa, bo ci szkodzi.

bez pozdrowień

Marek Pacyński"

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
04-01-18 14:22  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Co za pajacyński...

 
04-01-18 14:30  Odp: [R/G] IŁ-10 Answer/MPM
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Jakby to szkiełko od kaemiarza było nawet proste ale przezroczyste podobnie jak całe przezroczyste oszklenie to wyglądałby jeszcze lepiej. A model kolorystycznie ciekawy. Wstępnie myślałem że ma jakieś biedne jednolite malowanie,

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 12Strony:  <=  <-  8  9  10  11  12  ->  => 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024