FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
11-12-17 13:12  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Super Art, że się zdecydowałeś. Ja przed 30 minutami nabyłem swojego f-14 i od razu zacząłem się zastanawiać, która owiewka będzie pasować z dostępnych na rynku. Liczę zatem, że w Twojej esencjonalnie skróconej relacji poruszysz też i tą kwestię :).

--

 
11-12-17 15:23  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

> Killy, czyli owe porady ktoś jednak zastosował :)
Powiem nawet więcej. W mojej relacji z klejenia Wildcata wspomniałem że testuję twoja metodę łączenia segmentów i ze 3-4 osoby napisały potem do mnie prywatnie na maila z pytaniem co to za metoda.

> To jest niesamowita wartość forum.
> Przełamuję się z relacją, Twój wpis dał mi imperatyw :)
Cieszę się :-) Myślę, że z forum czerpie wiedzę o wiele więcej osób niż może się wydawać.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
11-12-17 16:44  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
RAVEN6   

Art - nie każ się prosić! Twoje wykonanie tego F-14 na pewno będzie nie lada gratką. Poza tym podpatrzę sobie co nieco. Choć wiedzieć jak się coś robi a zrobić to samemu to dwie różne rzeczy... pt82- forum, jak forum. Można sporo skorzystać i pooglądać. Ty chyba wolałeś papermodels? Po banie, którego ci tam dali nadal tak uważasz?;-)

 
11-12-17 17:16  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Kolego pt82, czy masz jakis problem? Swoja wypowiedzia niczego do watku nie wnosisz. Aha, inne fora tez czytamy...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
11-12-17 18:47  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Art napisał:
> PS. Łukaszu TRH, oczywiście, F-18 musi być!

No to zatem czekam z niecierpliwością na parkę Tomcat + Hornet ;)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
11-12-17 18:57  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Zagraniczne również?
https://www.youtube.com/watch?v=wV2mfoBRWJk

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
13-12-17 08:59  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kupiłem, obejrzałem i rzucił mi się w oczy paskudny i widoczny babol- na prawym stateczniku brak dokończenia nazwy lotniskowca- jest samo AME. Też tak macie?

--
PZDR!!

 
13-12-17 09:10  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Też to zauważyłem kiedy przeglądałem w Empiku. Poza tym Phoenixy mają ten sam Serial Number, wewnętrzne ramki wiatrochronu mają tą samą grubość co zewnętrzne, i pewnie jeszcze by się coś znalazło. Zapewne wyjdzie w trakcie sklejania.
Ale co tu oczekiwać perfekcji? To tylko MM. Kto chce, to sobie napis dorobi, numery rakiet nie mają aż takiego znaczenia, bo w oczy się nie rzuca, a wiatrochron się jakoś zrobi w końcu. Gorzej będzie, kiedy się okaże że coś poważnie nie pasuje i trzeba będzie łatać kilkumilimetrowe dziury.

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
23-12-17 21:01  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
kudłaty 



Na Forum:
Relacje w toku - 10
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26


 - 2

Mam ogromny sentyment do MM.
Mam też sentyment do F-14.

Kupiłem...
Tylko, że w Żabce, a nie jak ok. stu lat temu, w Ruchu :))

I po przejrzeniu zawartości, zaryzykuję stwierdzenie, że ciężka walka mnie czeka :)
Lekko nie będzie...

Ale już nie mogę się doczekać :)

Pozdrawiam i zdrowych wesołych for all

--

Post zmieniony (23-12-17 21:21)

 
23-12-17 21:19  Odp: [N] F-14A Tomcat - Mały Modelarz 1-2-3/2014
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

pt82 - zauważyłem braki w Twoim awatarze tzn 50 lat Mały Modelarz = 0, zapomnij o technikach cyfrowych w upiększaniu modeli choć na chwilę i sklej proszę jakiś prosty model właśnie z Małego Modelarza, taki w standardzie i bez udziwnień. Zobaczysz jak dużo zyskasz w oczach innych modelarzy, przełamiesz lody, nabierzesz tempa w miarę klejenia itd.
Prosty model a ile satysfakcji, wiem coś o tym kiedy mnie linczowano poprzez forum że tnę zabytki, cóż z tego skoro to są dla mnie zajebiste modele? Tnę i już, mało tego, są efekty moich prac czego Tobie życzę. Ja chętnie popatrzę na Twoje zmagania, tylko na Boga, chciej coś pociąć, najlepiej z oryginału, nie jakieś komputerowe modyfikacje....zacznij od zera a dopniesz do kartonowego milionera.....Ciebie pozdrawiam i nadal czekam na relację z klejenia, Róbmy Swoje żeby było na co wyjść....spiewał mój znakomity piosenkarz W.M.+++

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024