FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 17Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
16-12-17 16:59  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,śliczności,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
16-12-17 17:54  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Niesamowity ! Wspaniały !

 
17-12-17 15:36  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No tak mi się podoba to Twoje wypłowiałe malowanie, że podeślę Ci Victory do waloryzacji:).

--
Mało casu, kruca bomba, mało casu.

 
17-12-17 16:46  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
darmuszka 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 1

Jestem wstrząśnięty.....

 
18-12-17 08:03  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
Lesio73 

 

Niesamowite :-)

 
18-12-17 09:22  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
Lepic 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Fiu,fiu.... "zazdraszczam" :)

--
Praca uszlachetnia,a lenistwo uszczęśliwia...

 
18-12-17 11:17  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
ANDR7EJ 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 11


 - 2

Bardzo ślicznie wyglądają słoneczka na karonadach w muzeach i na modelach, lecz na prawdziwym okręcie moim zdaniem nie zdają egzaminu. Podczas rejsu przy przechyłach albo po oddaniu salwy słoneczka być może rozwiną się bez należytego zabezpieczenia na taliach. Sugeruję więc nieśmiało by zrobić tak jak w linku. Będzie bardziej bojowo i naturalnie.
Poza tym wszystko super, wciąż jestem pod wrażeniem wkładu pracy i ilości smaczków 🙂

--

 
18-12-17 12:30  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kurde co tu się wyrabia. Jestem pod sporym wrażeniem.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
18-12-17 22:10  Odp: [R] Żaglowy "Mercury" (Shipyard 1:96)
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Hej, dziękuję za podtrzymanie na duchu, bo nie ukrywam, że ciężko jest zassać się ostatnio do pracy przy Mercu.

Petrov – focie wrzuciłem trochę tytułem eksperymentu. Ciekaw byłem, jak to będzie wyglądać i czy ktoś będzie miał problem z otworzeniem z nimi strony. Myślę, że dla Oglądających jest to po prostu wygodniejsze, a gdzieś czytałem, że regulamin w tym punkcie jest dyskutowany. Ja co prawda głosu nie mam, ale - samozwańczo - ostatnią aktualizacją głosuję za dużymi fociami:). Jeśli jednak trzeba będzie je zmienić, to nie ma problemu.

Darmuszka – „wstrząśnięty”, ale mam nadzieję, że nie „zmieszany”? ;). Sorki tak mi się jakoś skojarzyło z agentem 007:). Trzymam kciuki i wyrażam wielki szacunek za Twój projekt o trudnej do wymówienia nazwie. Mam nadzieję, że uda Ci się go gdzieś wydać.

Marek1, Ryszard, Lesio73, IJN Łukasz – dzięki.

Paragraf – „Panie – zarobiony jestem. Do końcu roku żadnej roboty nie biorę”:). A tak na poważnie to myślę, że – podobnie jak wszystkie inne rzeczy na Twoim modelu – zrobisz takie wypłowienie z pięć razy lepiej od mnie, albo nawet osiem.

Lepic – nie zazdraszczaj, tylko do dzieła! Ciśniesz!

ANDR7EJ – no to jest dobra koncepcja, którą przedstawiłeś – dzięki. Tak, jak mówisz - to może mało rzeczywiste, ale tak mnie kurczę kusiło… Zwłaszcza, gdy zobaczyłem to na jednym modelu. Przy karonadach zmieniać już nie będę. Trochę boję się szkód w pokładzie (słoneczka są przyklejone), a poza tym dalej mi się kurczę tak podoba. Jednak przy działach, które niebawem staną pomiędzy karonadami, słoneczka już sobie odpuszczę – dzięki za sugestię!

 
22-12-17 07:42  Odp: [R] Żaglowy
waldi 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

Witam.
Jestem pod Ogromnym wrażeniem i jestem pełen podziwu bo to co widzę jest naprawdę Fajne.
Ale jest coś co według mnie popsuło efekt. Chodzi mi o wielkość bloków przy koronadach czy jak się tam nazywają te krótkie armaty. Trochę absurdalnie wygląda blok o średnicy całej lufy.
Na fotce Andrzeja widać taką talie z blokami i prawdziwą skalę wielkości. Tu to jest gigantyczne i choć pięknie wygląda i widać cały system działania to skala jest absurdalna.
Druga sprawa że liny są zbyt grube i sztywne. Nie wiszą tylko są jak z drutu. To też źle wygląda niestety.
Model już wygląda ŚWIETNIE, ale myślę że trzeba by dokładniej przemyśleć kwestie tego typu detali żeby bardziej nie popsuć efekt.
Czekam na dalszy równie zachwycający ciąg.
Pozdrawiam

--

Post zmieniony (22-12-17 07:44)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 17Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024